Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok ha bejön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok ha bejön egy lány, aki közben olyan mint egy fiú?

Figyelt kérdés
Egyetlen ember van aki úgy tényleg bejön és az a fent említett személy, aki nő, de közben nagggyon nagyon fiús. És ha belegondolok úgy igazából se a fiúk, se a lányok nem jönnek be, csak ez a személy.

2018. márc. 31. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy külön címkéd van. És az a személy van ráírva.
2018. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges, hogy igen.
2018. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet.

Csak külsőre a masculin nők jönnek be.


De a korod se mindegy.

Én pl 17-18 éves koromig valósi vonzalmat enm is éreztem snki iránt, későn érő típus voltam, nem érdekelt, utánna meg hirtelen megzavarodtam, és szinte rá másztam volna az összes pasira, aki a közelemben van:D

2018. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sem fiúk sem pedig lányok sem jönnek be, csak ez a személy, akkor keress rá arra, hogy "demiszexuális" Erős a gyanúm, hogy az vagy :) Demiszex pacsi
2018. ápr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a pánszexualitás, nem? Hogy maga a személy tetszik, nem a nem úgy általánosságban
2018. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!