Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Írjatok leszbikus filmeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok leszbikus filmeket, sorozatokat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ne írjunk.
2018. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
The L Word
2018. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orange Is The New Black, South Of Nowhere
2018. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Orphan Blackben van egy relatív fontos leszbikus szál. The Fosters arról (is) szól, ahogy egy leszbikus pár neveli az örökbefogadott gyerekeit. The Bold Typeban is van leszbikus szál, bár az még egyelőre csak egy évados. Riverdaleben is alakul egy ilyesmi. :D A When We Rise arról szól, ahogy a 70-es évektől napjainkig hogy küzdöttek a melegjogokért. Most kezdődött a Life Sentence is, abban is van.
2018. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Faking it, Wentworth.


Filmek : csókolj meg, Loving Annabelle

2018. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Wynonna Earp

Természetfölötti lények ellen harcolnak. Az egyik főszereplő leszbikus kapcsolatban van, és viszonylag sok ilyen jelenet van benne. Először csak ezért néztem de aztán annyira megtetszett az egész sorozat, hogy 3 nap alatt megnéztem az egészet, szóval ajánlom :D

2018. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Carmilla ( youtubos web sorozat fent van felirattal) , és az Orphan Black soriban van egy nagyon aranyos leszbikus pár. Filmben pedig a Below Her Mouthot tudom ajánlani
2018. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, Wynonna Earp +1, én is befejeztem 3 nap alatt. :D
2018. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6- os vagyok. Pacsii 4-es :D
2018. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!