Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Alapból heteronak tartom magam, de van egy lány a suliban, csak látásból ismerem, de nagyon szép és vonzó. Mostanában sokat gondolok rá miközben kielégítem magam, nagyon be tud indítani. Viszont ha nem vagyok felizgult állapotban, akkor nem érdekel és eszembe sem jut. Mindig is megnéztem a szép nőket és elismerem ha valaki jól néz ki, de melyik nő nem? Kapcsolatot sosem tudnék nővel elképzelni, de foglalkoztat a gondolat, milyen lehet egy nővel lenni szexuális téren (ez is csak akkor ha fel vagyok izgulva, különben csak a férfiak érdekelnek). Szerintetek van ennek valami jelentősége?

Azért leszbikus kategóriába írtam, mert elsősorban arra lennék kiváncsi, hogy nektek hasonlóan kezdődött e mikor rájötettek, hogy a nőkhöz vonzódtok. De arra is gondoltam már, hogy felizgult állapotban sokkal ‘bevállalósabbak’ az emberek (nem biztos hogy jól fogalmazok) és több mindenre ‘hajlandóak’?!

19L



2018. ápr. 7. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg biszexuális vagy aki a fiúkhoz vonzódik jobban.
2018. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki egy lánnyal, ismerkedj, mint mindannyian. Tölts el időt vele, fagyizzatok, sétáljatok, beszélgessetek.Észre fogod venni, hogy tetszik e vagy sem, megsimogatnád az arcát, beleturnál a hajába, megcsókolnád, ölelnéd vagy bármi ilyen gyengédség. Nem kell rögtön ágyba ugrani.

Ha pár hónap múlva se érzel semmitse, csak a szex szex szex, meg így izgat úgy izgat, akkor hetero vagy, aki kiváncsi. Nincs ezzel se gond persze! :) Maradsz a pasiknál, nem vesztettél semmit, ennyi.

De ha esetleg mégse, és érdekel érzelmileg is, kezdjetek járni. Érezzétek jól magatokat együtt, legyél szerelmes. Akkor érezni fogod, milyen kívánni a csókját, az érintését.

Feküdjetek le egymással, mindent ami jólesik, attól nem szabad félni.

Aztán ha útközben valami mégsem okés, hát abbahagyjátok, senki nem tart pisztolyt a fejetekhez.


MINDENKÉPP már az elején tisztázd vele mi zajlik benned, hogy nem vagy biztos dolgokban, nem voltál lánnyal még stb. Így igazságos, nem vezeted félre.


Azt a csajt meg hagyd, keress egy igazi leszbikust akiről fantáziálhatsz.

Vele hamar észre fogod venni hogy megy e ez neked, vagy maradsz a fiúknál ;)


Sok sikert kívánok és (ha esetleg átpártolnál) szeretettel üdvözöllek a Leszbikus táborban! :*


24l/l

2018. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!