Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Itt ki az aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Itt ki az aki boldognak vallja magát?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok mi lehet a boldogságotok oka(i)? Ha nem vagytok boldogak, mi tehetne titeket boldoggá?

Kort is kérnék szépen



2018. ápr. 22. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

Azt kèrted írjak kort.

Tessèk: kort.👍😉

2018. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen boldog vagyok

Van egy csodalatos baratnom es o az aki mellett minden mas rossz a hatterbe szorul:)

16/LL

2018. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Van egy lány (osztálytársam) 3 éve szerelmes vagyok belé, ő hetero és van barátja. Jó szar érzés. De hát ki kell bírni. :)
2018. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Én boldognak érzem magam.Több oka van, egyrészt, hogy rendezett az életem minden területe, de leginkàbb a szemléletmódom az oka. Sokáig befelé forduló, borúlátó voltam, nem tudtam örülni akkor sem, ha jó dolgok történetek velem, soha, semmivel nem voltam elégedett. De kis segítséggel rájöttem, hogy elsősorban nem magamon, vagy a kürülményeimen kell változtatnom,hanem a hozzáállásomon,és a szemléletmódomat kell pozitívebbre cserélni. Tehát pozitívebben nézek mindent, oda figyelek az apró örömökre, és nem teszem függővé a boldogságomat sem a párkapcsolatoktól, sem a szakmai sikerektől,sem az anyagi helyzetemtől,sem egyéb dolgoktól. Egyedülállóként is teljesnek és elégedettnek tudom érezni magam,de egyébként most van egy párom. De önmagában egy kapcsolat nem boldogít egy alapvetően boldogtalan embert,mert akinek olyan a hozzáállása az úgyis mindig mindenben talál hibàt, ha lesz kapcsolata talál magának más okot,ha az is akkor egy újabbat, én is szt tapasztaltam és sokonál ezt látom.

32/N

2018. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de semmi köze nincs a szexuális beállítottságomhoz, csak általános felnőtt-dolgok. 23/LL
2018. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
4-sel egyetértek, nem szabad másoktól, meg semmitől sem függővé tenni a boldogságunkat. Sokáig vártam a csodát, de közben az ott van mindenkiben, bennem is. És ezt néha nehéz meglátni. Szóval én akkor lennék boldog, ha megtanulnék egyedül az lenni és meglátni a csodát magamban, másokban.
2018. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 CFB ***** válasza:

A barátnőm

15

2018. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb boldogsagot egy baratno adná de hat ez sem adatik meg. Ugy gondolom h sokunknak esne jol egy tars maga melle. Ez talan ami a legnagyobb bokdogsagot adhatja az eletben
2018. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Mentális betegségekkel és szuicid hajlamokkal megoakolt folyamatosan zuhanó teherautó vagyok. Ezen már nem tudom mi segíthet :)

17/L

2018. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem igazán vagyok mostanában boldog, hiányzik egy társ..


23/L

2018. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!