Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Budapesten van valami leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten van valami leszbikus kávézó, bár vagy valami?

Figyelt kérdés

Hol lehet lányokat találni? :D


22/L



2018. ápr. 24. 12:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Kimondottan ilyen hely biztos nincs ,mivel nyilván a kávézónak/bárnak fenn kell tartania magát,ha csak leszbikus vendégeket fogadnának elég nehézkes lenne.
2018. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Gőte,bar nem eppen leszbikusokat fogsz talalni hanem inkabb extremebb stilusu embereket viszont sok kozottuk a leszbikus

En innen ismerem ket exem :)

2018. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pont a Gőtéből? :D én oda csak csúnyán berugni jártam régebben, és mindig csak nagyon durván részeg csávók tapadtak rám.... de amióta új a tulaj már nem volt az igazi... de akkor adok neki egy új esélyt
2018. ápr. 24. 13:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Regebben nyitottam egy topikat( masnap reggelre toroltek), hogy ki kellene nevezni egy kavezot vagy barmit, es aki jon jon, aki nem az nem...mindenfele szervezes nelkul. Mondjuk minden elso szombat, Gote vagy barmi. Es a videkiek is beirhatnak hogy Debrecen:Ibolya kocsma, stb...

Mindenkinek ez a nehezsege.

:(

Ui:jo,akkor szombaton lenezek a Gotebe...:))))

2018. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Az Ibolya nagyon veszèlyes hely! :DDD


Egerben is lehetne kinevezni egyet... :(

2018. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

1. Vagyok.

Arra nem gondoltok ,amit mar leirtam.

Ha a tulajok egy adott reteget celoznanak meg jelentosen kevesebb lenne a forgalom,talan meg annyi sem amibol fent lehet tartani a helyet.

Meg eleve nem menne egy leszbikus ,csak azert oda ,mert leszbikusoknak van, foleg ,ha van mar torzshelye.

+ A kevezo helyhez kotott ,valoszinu ,hogy csak egy adott teruleten elo vagy athalado emberek fognak bemenni.

2018. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

..attol meg kinevezhetnenk egyet..( akar minden nagyobb varosban).. foleg hogy minden harmadik topik arrol szol, hogy megy a siras, hogyan ismerjunk meg valakit??

Nagyobb esely van igy talalkozni/ismerkedni..( minden masodik topik meg arrol szol, hogy milyen gaz a netes tarskereses....)



Hat nevezzunk ki egyet...

2018. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez a hely kinevezes ez tetszik:D en benne lennek :3
2018. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Itt paran orulnetek neki,ahogy latom,de nem biztos ,hogy 1 varosban/varosreszen laktok. Magyarorszagot tekintve nagyon kevesen vagytok es meg mindig nem oldodott meg a dolog anyagi resze,van koztetek olyan ,aki havonta milliokkal tamogatna egy-egy ilyen helyet ? Mert az allam nem fogja tamogatni a szorakozasotokat. Nem a dolog ellen vagyok,csak leirom a tenyeket.

Arra is erdemes gondolni,hogy a melegek ellen is nagyon sokan vannak ,ugyanigy a leszbikusokkal. Nem ritka ,hogy az ilyen helyeket "tamadjak" ,megdobaljak,rongaljak stb emiatt meg nagyobbak lennenek a koltsegek (nem mindent fedez a biztositas) + a folyamatos balhe miatt a vendegek szama is csokkenne.

2018. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%; szerintem a negyedik hozzászólást olvasd el figyelmesebben.
2018. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!