Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok volt már köztetek aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már köztetek aki itt gyakorin ismerte meg a volt barátnőjét/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Sokan mondják itt közületek hogy vannak itt olyan lányok akik itt ismerték meg jelenlegi párukat :)

2018. máj. 1. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Én csak randiztam párszor egy itteni lánnyal de még az exét szerette ezért véget ért.
2018. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy lany akivel elkezdtünk talkozgatni de aztán úgy döntöttünk hogy nem egymáshoz valók vagyunk.

De barátokat siman lehet itt talalni. Csak keresni kell:)

2018. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Igen, már volt benne részem, de sajnos külsőre nem passzoltunk egymáshoz, ő fiús volt (butch) én meg nőies vagyok, így csak barátok maradtunk, azóta is beszélgetünk.

Komolyabb kapcsit még nem igazán sikerült itt találnom.

Az viszont más kérdés, hogy akik itt vannak LESZBIKUS LÁNYOK, azok VALÓJÁBAN LÁNYOK-E, mivel itt sokan bárkinek kiadhatják magukat anonim módon.

Szóval nagyon észnél kell lenni az itteni ismerkedéssel.


L/L

2018. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2018. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2018. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én az exeimet ismertem meg itt :)
2018. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En szeretnem ...

☺️

40L

2018. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
még mindig: mi az hogy 40L???
2018. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de szerintem az "L" a leszbikust takarja (nem a "lány"-t) :) Lehetne a sorozatra is gondolni akár, de az a kontextust tekintve nem túl valószínű :D
2018. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért itt főleg a nemünket szoktuk írni de lehet igazad van :D
2018. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!