Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan jöttetek rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek rá hogy leszbikusok, biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorban tudtátok vagy később?
2018. máj. 26. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Biszex nő vagyok. Onnan tudtam, hogy már egészen kiskoromban nagyon érdekelt ha meztelen nőt láttam a tv-ben. Meg láttam egy filmet ahol két nő szerette egymást, és az egyik nőnek volt férje és megölte, akkor tudtam meg hogy nem kerül börtönbe aki nőként nőbe szerelmes, és ez megnyugtatott, mivel addig azt hittem. Szóval nálam gyerekkoromban jele volt.
2018. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell lepontozni a válaszom, amikor őszintén válaszoltam egy kérdésre.
2018. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is biszexuális vagyok.

17 éves koromban szerelmes lettem egy lányba, ami természetesen viszonzatlan volt:')

18/L

2018. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!