Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sovány alkatú leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bentekerrels kérdése:

Sovány alkatú leszbikus lányok: titeket mennyire zavar ha a partneretek duci?

Figyelt kérdés
én elég duci vagyok (85 kg) és eddig szinte csak duci lányokkal voltam. Most összejöttem egy nagyon sovány lánnyal, de mindig félek levenni a ruhámat előtte, sokkal jobb teste van mint nekem.
2018. jún. 12. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy!


85 kg szexi lehet amúgy.Ne félj,ha nem tetszenél neki,nem jött volna össze veled.

2018. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi ha nem tetszenél neki nem lenne veled.

Egyébként az hogy 85 kiló még annyira nem sokatmondó, lehet szexi is meg nem is. Nem tudsz linkelni egy hasonló alkatot mint a tied?

Alapból a vékony lányok tetszenek de nagyon sok nem épp vékony lányért is megőrültem már. ;)

2018. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, szerintem ezzel semmi gond, ne érezd kínosnak a dolgot, engedd el magadat nyugodtan:)
2018. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem semennyire nem zavar,mivel a telt lányok nagyon vonzanak :-) És a barátnődet sem zavarja, hiszen akkor nem lenne veled. És amúgy sincs minek zavarnia, hiszen 85 kg, stílussal,önbizalommal és ápolt külsővel karöltve roppant csinos, nőies és szexi. Neked csak önbizalom kell. Mieltt levetkőzöl gondolj arra is,hogy 1. Ha valakit szeretünk a kilók nem fognak az útjába állni annak,hogy kívánjuk ( ahogy pl. neked sem álltak az utadba hogy kívánd a volt "duci" exbarátnőidet), és 85 kg amúgy is messze áll a duciságtól. 2. A sját külső adottságok nem befolyásolják sem az ízlést,sem az érzelmek kialakulását,vagyis semmi akadálya hogy a vékony bartnőd szeressen és kívánjon,ahogy te is érzel iránta. És az ellentétrk amúgy is vonzzák egymást :-) Sok eltérő adottságú,helyzetű, stb. párt ismerek,akik boldogok egymással.
2018. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem kommentelőknek. Ne aggódj! :)

Beszéld meg vele szerintem, hogy tartasz előtte levetkőzni. Szerintem ebben nincs semmi, úgyis megértő lesz és nem fogja zavarni. Csak beszélj vele!


Amúgy megkérdezhetem hány cm vagy?

2018. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Most bunkó leszek, de mit gondolsz kérdező, azt hiszi a barátnőd, hogy a ruha tesz rád +25 kilót? :D :D :D

Nyilván tisztában van vele, hogy te nem nádszál vékony vagy és ha együtt van veled, akkor ezt elfogadja és így is tetszel neki.

Ha meg az zavar téged valójában, hogy neki sokkal jobb a teste a tiédnél, akkor tegyél ellene, sportolj és fogyókúrázz. De döntsd el, hogy most alapvetően mi zavar.

2018. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!