Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan hódítsam meg a leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a leszbikus barátnőmet?

Figyelt kérdés
Szerintem biszex vagyok bár még nem feküdtem le nővel. De voltam szerelmes nőkbe már. Ha találkozunk valamikor megölelgetem, múltkor film nézéseskor közelebb bújtam hozzá. De szerintem heterónak gondol.
2018. jún. 12. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Mivel barátok vagytok,kérdezd meg,hogy tetszik- e neki valaki.Aztán faggasd ki.Talán Te vagy az.Ha azt mondja,hogy senki,mondhatnád,hogy neked igen és egy csókkal zárd - mondjuk.Meglátod mi lesz.Ha nagyon kínos lesz,fogd a frontra.
2018. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Elmondod hohy nem vagy heteró és megkérdezed hogy van-e kedve elmenni veled egy ebédre vagy moziba.
2018. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!