Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ciki lenne üzenetben rákérdezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne üzenetben rákérdeznem, hogy leszbikus-e?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és tetszik egy másik lány. Ő meglehetősen fiús (stílusában, mozgásában, stb). Valószínűleg leszbikus, mert elképzelni sem tudnék egy ennyire fiús lányt pasival. Képet nem mellékelek, de gondolom találkoztatok már ti is hasonló nővel.


Most egy jó pár hétig nem fogom látni. Eddig nem mertem tőle személyesen megkérdezni, hogy kihez vonzódik, de most majd' megesz a kíváncsiság, annyira tudni szeretném. Bánom, hogy halogattam... Ha üzenetben kérdezném meg, nagyon ciki lenne? Fogalmam sincs, mit írnék neki, hogy ne érezze úgy, hogy a magánéletére török, vagy ilyesmi. Nem akarok feleslegesen reménykedni még heteken keresztül, ezért szeretném valahogy megtudni.


2018. jún. 15. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem:) Csak kérdezd meg, hogy esetleg érdeklődik-e a lányok iránt (is) aztán vagy igent felel, vagy nemet.
2018. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Én is fiús lány vagyok.

De 100%-ig hetero

Édesanyám fiúnak várt, fiúk közt nőttem fel, örökké verekedtem, fociztam, matchboxokkal játszottam, el sem tudom képzelni az életem rózsaszínben, “csajosan”.

De inkább levetném megam egy háztetőről, mint hogy hozzáérjek egy nőhöz “úgy”.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy az illető leszbikus.

2018. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es: Annyira fiús, hogy sokszor annak is néznek az emberek?
2018. jún. 15. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem a kinézete alapján lesz leszbikus valaki. Könyörgöm fejezzétek már be azt,hogy attól,mert egy csaj tökre fiús (a stílusa,haja,mindene csak épp hiányzik a farka) akkor ő biztos leszbikus. Nem egy olyan fiús csajt láttam,akit amúgy először fiúnak is néztem,csak az arcán,kezén látszott,hogy igazából lány,s kézenfogva ment egy pasival (gondolom a párja volt). Na ő max biszex lehetett.

Az meg,hogy ki mit tud és nem tud elképzelni az más dolog. Én se gondoltam,hogy vonzanak a lányok és eleinte el sem tudtam volna képzelni azt,hogy valaha lánnyal csókolózom,most meg csak a lányok,nők érdekelnek. :P

Hogy a kérdésre is válaszoljak,írj rá és kérdezd meg,de burkoltan és reménykedj,hogy leszbikus,vagy legalább biszex.;)

2018. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Istenem... Egyáltalán nem CSAK a kinézete miatt gondolom így. A teljes személyisége arra utal, hogy a lányokat szereti, viszont az egyszerűség kedvéért nem részleteztem, hogy milyen is ő valójában.


Köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 15. 17:01
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom mire ez a nagy félelem, szerintem fele annyian nem vennék zokon mint gondoljátok, ha megkérdeztek egy lányt, hogy meleg-e, plàne ha gyanítjátok, hogy igen.

Nem kell ennyire félni! :)

2018. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os: Nem ismerem őt még annyira, és nem tudom, hogyan reagálna. Nem szeretném kellemetlen helyzetbe sem hozni, valószínűleg jut neki abból bőven. Személyesen kellett volna beszélnem vele erről, de arról most lecsúsztam, facebookon meg olyan hülyén tudnak kijönni az ilyen személyesebb kérdések. :)
2018. jún. 15. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Honnan ismered? Milyen surun lattad? Beszeltetek mar? Hogy-hogy most hetekig nem latod majd? Milyen a komkret stilisa, hogy nez ki stb? Ha gondolod valaszolhatsz privatban. 26/L/leszbikus
2018. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, hogy élőben kérdezhess rá. Addig meg írj rá, beszélgess vele, ismerd meg jobban, kicsit legyen szorosabb a kapcsolat, mert az írásodból az jön le, hogy csak felületesen ismeritek egymást.
2018. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!