Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Nektek milyen a tökéletes szex?

Figyelt kérdés

Milyen legyen a partneretek? Romantikus vagy vad?

Mi az amit szerettek oda lent kapni és mi az amit inkább hanyagolnátok?


Milyen egy tökéletes szerető?


(Nő vagyok, nem egy kiéhezett pasi-mielőtt megkapnám). :)



2018. jún. 30. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Azt szeretem ha néha ilyen, néha olyan.

Inkább a vad szexet részesítem előnyben, amikor húzza a hajamat, rácsap a fenekemre stb. stb.

De van hogy azt szeretném hogy órákig csak simogasson, masszírozzon, húzza az agyamat és lágyan kielégítsen :)


Olyan nincs amit hanyagolnék, hisz csak olyat csinálunk ami mindkettőnknek jó. És a páromtól mindent szeretek kapni :)


A tökéletes szerető önzetlen, nyitott és egy mosollyal is be tud indítani :)

2018. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szeretem a határozottságot, néha a vadabb dolgokat de nem a durvaságot. Szeressen nyalni és kedvelje a vibrátorok használatát. És persze jól tudjon ujjazni.
2018. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Hiába te nő vagy,ebben a ketegóriában erre csak ez lehet a válasz : Pasimentes, pasi nézelődésétől mentes, olyan nőtől mentes akinek faszija van és a faszi tud róla, szex után pasival való kibeszélés-mentes.
2018. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

csak a romantika :)

24l

2018. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos az érzékiség. Az, hogy gyengéd legyen, ne akarjon leteperni, hanem lassan izgatva juttasson el a csúcsra. Majd persze én is őt, vagy épp fordítva, de a lényeg, hogy ne kapkodjon. :)

Szeretem az izgató játékszereket is, de az is pont jó, ha tudja használni az ujját/nyelvét. :p

2018. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Az #5. válasz szinte minden betűje igaz rám is.

Egyetlen kiegészítés: azért néha bizony akarjon leteperni! ;)

19/bi/L

2018. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!