Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek nem oké, hogy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem oké, hogy így "beleszerettem"?

Figyelt kérdés
A neten ismertük meg egymást. Én személy szerint azt hittem, hogy nem lesz semmi komoly, bár már a legelején nagyon hasonló véleményen voltunk. Nagyon megfogott már akkor, de el sem tudtam képzelni, hogy ebből több lehetne. Az a baj, hogy messze lakik tőlem, de egyszerűen annyira megfogott, annyira tökéletesnek tartom, hogy az egész lénye kell. Minden nap beszélünk, mindig van miről. Attól tartok túl elszálltam és nem kéne még így éreznem. Nem sokára találkozunk.

2018. júl. 2. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne lenne oké? Nehezebb a távolság miatt, de teljesen megoldható. Mennyire laktok messze?

Szurkolok nektek!

2018. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Hmmm:) Szerintem ez klassz, találkozz vele, aztán majd úgyis meglátod. De örülök nektek nagyon, remélem minden jól alakul majd:)
2018. júl. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Találkoztatok már? Mennyi időre? (Ha igen: Ott milyennek találtad? Olyan volt mint az "elvárás"?)

Végülis azt hogy ez "oké"-e neked kell megválaszolnod, mi nem ismerjük. Milyen tulajdonságaiba szerettél bele? Ha csak szépség és mondjuk őt is a krumplibogarak érdeklik mint téged (csak éplda) akkor felejtős..


Bónuszkérdés: Kb hány évig kéne valószínűleg távkapcsolatban élnetek? Mert ezen múlhat a kapcsolatotok (?) jövője is. Vagy mennyi az az annyi? 100 km, 1000, 10000...

2018. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!