Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex nők nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex nők nektek milyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Ismerkedés terén önbizalom hiányos vagyok. Félek társkeresőn ráírni nőkre, hogy nem tetszem nekik. Nektek milyen nők tetszenek esetleg képet is linkelhettek. Ettől vagy lesz egy kis önbizalmam az ismerkedéshez vagy nem.
2018. júl. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne erre alapozd, mert ha belinkelnek ide mind a 237 sorozatból amit néznek kisminkelt, esetleg photoshopolt színésznőkről fényképeket meg az istentudja milyen most éppen trendi énekesnőkről további anyagot, azzal csak az ellenkezőjét fogod elérni. Hiába linkelik ide Dua Lipát vagy Stephanie Beatrizt, ők is tudják (remélem), hogy azok a nők nem fognak random elébük teremni. Annyi ízlés van egyébként is, a szuper nőiestől a totál fiús kinézetig mindenre van igény.

Legyél ápolt, igényes, és úgy nézz a tükörbe, hogy azzal elégedett légy. Egy kedves, normál hangnemben megfogalmazott üzenettel már jó eséllyel nyitsz. Aki azzal nem tud mit kezdeni, hát az már az ő baja. Hajrá, sok szerencsét :)

2018. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Biszex vagyok, legfőképp a barna hajú barna szemű nők jönnek be, ami nem azt jelenti,hogy ha más a hajszíne vagy szemszíne van az illetőnek, akkor ne jöhetne be. :) A legjobban egy szőkésbarna hajú, kék szemű leányzó fogott meg. Na de most ha valaki másnak meg a szőke, kék szemű lányok jönnek be? Mindenkinek más az ízlése, erre sztem ne alapozz. Amúgy nem tudnék csak úgy képet linkelni,hogy milyen lányok jönnek be, mert iszonyat sokat dob a személyiség rajta. Én rájöttem,hogy nem tudok társkeresőn ismerkedni, mert egyszerűen nem jön át annyira a lénye a másiknak, csak nagyon sok levelezés után, aztán rájövök, hogy ez nem az amit keresek. Írj rá azokra, akik bejönnek neked, és majd alakul :) Veszíteni nem veszítesz semmit.
2018. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem tudok nőkkel ismerkedni. Meg a nők nem annyira vevők az ismerkedésre sem, igaz nincs fent társkeresőn képem mert nem vállalom a munkám miatt, de ismerkedés során adnék elérhetőséget. Vagy nem nekem való ez a társkeresőzés, személyesen meg semmi lehetőségem nincs rá.
2018. júl. 8. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalaknál vállalni kell a kockázatot, hogy vagy feltöltesz magadról képet és megadsz lényegesebb infókat, így esélyt adva annak, hogy valaki figyelmét felkeltsd, vagy pedig inkognitóban maradsz, de akkor nem fog keresni senki (max aki alkalmit akar vagy hármast...). Pont ezért, neked kell kezdeményezned. Aki társkeresőn van, nem fog haragudni, ha azzal kezded a leveled, hogy szimpatikusnak találtad és szívesen beszélgetnél vele, megismernéd. Elvégre ezért van fent. :)


Nézegess önbizalom fejlesztő videókat youtube-on, rengeteg van. Olvass ebben a témában cikkeket, könyveket. Ezen csak te tudsz segíteni, mert te ismered saját magad, te tudod, milyen vagy.

2018. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!