Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiús leszbikusok! Ti honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús leszbikusok! Ti honnan szoktatok ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

Általában milyen ruhadarabok szoktak nektek tetszeni?

Aki ismerkedni szeretne nyugodtan írhat.

18/l



2018. júl. 10. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Szeretem az ingeket, leginkább a kockásat de az elegáns is tetszik. Szeretem a nyakkendőt, a vászon nadrágot, a filc kalapokat, a fiúsabb blézert vagy zakót.

Néha férfi néha női osztályon veszem, egyszerű kínai boltokban.

2018. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát én nem vagyok tomboy annyira fiúsnak se mondanám magamat inkabb noies vagyok,viszont a bőrszoknyák meg ilyenek mellett nagyon szeretem a kockás ingeket, a hosszabb felsőket es igazából mindenből feketét vagy bordót meg ilyen sötétebb színeket hordok

Mindenhez bakancsot veszek fel általaban ritkábban tornacipőt dee inkább bakancs :D

Farmerből is feketét meg zenekaros pólókat szoktam.

De szeretem bátyám cuccait is hordani :D

16LL

2018. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Előző vagyok az lemaradt hogy H&M-ben veszem az összes ruhámat :)
2018. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Bármelyik butik férfi részlegéről.Bár néha találok jó holmikat a női részlegen is.
2018. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Én többségében pólókat vagy pulcsikat a Newyorker vagy H&M. Nadrágot azt simán kínaiba is találok, de van, hogy a felsőket mondjuk online rendelem pl a croppból ott vannak elég jó nadrágok is a férfi részlegen amik tökéletesek rám is.

A bőbb pólókat szeretem de nem az extra xxl mert ez még nekem is sok ne legyen passzos az a lényeg, nadrágban pedig mindig azt veszem meg ami nekem kényelmes.

19/L

2018. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Bármelyik bolt férfi részlege,én csak férfi ruhákat hordok,ami női poló vagy uniszex fel se veszem.Azonban van amit nem lehet kikerülni az pedig a melltrató.
2018. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Ferfi reszlegrol. Anno nagyon inges voltam, de ujonnann inkabb a polok tetszenek. Meg a shortok es a hosszu farmerek. Inkabb a sotet szinek tetszenek:fekete, sotetkek, piros. Cipok kozul is a ferfireszlegrol valasztok. Inkabb feketet, mert az megy mindenhez. Most akarok majd beruhazni egy futocipore. Aprilis ota rendszeresen eljarok futni, sajnos betonon futok, igy elengedhetetlen egy jo futocipo. Uzletek, ahol vasarolok:New Yorker, Takko, Decathlon, Deichmann, de volt, hogy az Angol hasznaltruhas uzletben talaltam egy-ket jo felsot. Parfumot is ferfit haaznalok:Burberry London, ezt a Müllerben azoktam venni. Deo-t Fa-t hasznalok. Tusfurdok kozul Axe vay Adidas.
2018. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Upsz, veletlen ramentem a a vasz kuldese gombra. Meg annyit akartam irni, hogy sportmelltartokat hordok kizarolag, azokat a decathlinban vettem. Ott vannak jo sportosak.
2018. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanolyan helyeken, ahol a barátnőim vesznek ruhát. Besétálunk egy boltba, ők jobbra mennek, én balra. Azaz féfi és női osztályra. Szeretem a Bershkát, ahol néha valami “lányos” is megtetszik, mert itt vannak unisex ruhák. Aztán van a Takko, meg a New Yorker. Sok ing, egész csinosak. A kínai boltokkal sincs bajom, de néha drágább a noname ruha, mint a márkás. Ha a Tescoba menet megtetszik egy póló, azt is meg fogom venni.
2018. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En csak noi reszlegen szoktam ingekez
2018. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!