Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen módon lehetne elterjesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon lehetne elterjeszteni egy egységes jelet vagy jelzést amivel minden leszbikus felismerhetné egymást úgy hogy a heterók számára ez ne legyen egyértelmű?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmi olyat csinálni ami csak a leszbikusok számára egyértelmü, de a heterok számára nem. Vagy mindenki tudja egységesen, vagy sem.
2018. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi.
2018. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Egy szivárvány embléma nyakláncra fűzve.
2018. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az #1-esnek igaza van. Nincs olyan titkos jel, ami egy idő után ne tudódna ki (vagy azért, mert valaki kikotyogja, vagy mert a heterók rájönnek). Ráadásul nem is lenne túl logikus, mert ha a heteró pasik tényleg nem ismernék fel ezt a jelet, akkor automatikusan próbálkoznának a leszbikusoknál is, márpedig ha jól értem, pont ezt akarjátok elkerülni.
2018. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es: Ezt IS, meg azt is, hogy ha egy leszbikus lánynak megtetszik egy lány, de az illető hetero, akkor ez hamar kiderülne abból, hogy nem alkalmazza az egységes jelet.
2018. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van hivatalos szimbólum ami a leszbikusságot jelképezi. Ez pedig a fekete háromszög, vagy egy fekete kézből formált háromszög, mindkettő a hegyén állva.

Vagy ami még elég egyértelmű lehet az két összekapcsolt ♀ (a női nemi szimbólum, Venusz jele) jel.


Bevezetni nem lehet egy pillanat alatt, de ha vevők rá a leszbikusok akkor sztem 5 év alatt esetlegesen megoldható lenne.


Ui.: Én egy szivárvány színű karkötőt hordok, és ezzel mutatom másságom a környezetem felé.

2018. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!