Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek kevés szép leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kevés szép leszbikus nő van?

Figyelt kérdés
Társkeresős tapasztalatból kiindulva, vannak szép nők de elég kevesen.
2018. aug. 15. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem igen... nem szertem a fiusabb kinézetű nőket és belőlük több van

Ha fiús kinézet kene nekem akkor maradnék a férfiaknál

Remelem egyszer találok olyan nőt aki szép vékony nőies

N24

2018. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

sztem sok van de nem tudni róluk.

24l

2018. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem a súly csak abban fontos, hogy ne legyen elhízott, meg nőies legyen kis smink, szép hosszú haj. De sok kamu is van fent szerintem vagy a másik véglet akik túl fiúsak.
2018. aug. 15. 20:52
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem sok szép van, de felszínes ösztönlény még több van.
2018. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindenki a külsőt nézi meg először, és ennyi erővel más is írhatja hogy tegyél magadért hozd ki magadból a maximumot, légy ápolt nő.
2018. aug. 15. 21:01
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Nekem fontos az hogy noies legyen . Ne legyen rövid fiús haja

Adjon magara. Vékony legyen (nekem ez fontos mert a vékony nők az esetem)természetesen én is vékony vagyok

Nem muszáj hogy sminklejen , öltözete azért ne legyen olyan mint egy férfié

Ilyen nőt oylan nehéz találni sajnos .. nagyon kevés van

Nem egy férfi hasonmast szereznek női verzióban

2018. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Miért ennyire fontos a külső? Nem azt mondom, hogy nem számít, mert kell, hogy legyen vonzalom. De tegyük fel egy kép nélküli emberkével kezdesz el beszélni társkeresőn, szimpatikusak lesznek egymásnak, jól kijöttök, aztán csak azért elhajtanád, mert kiderül, hogy nem felelt meg teljesen az elképzeléseidnek, ami a kinézetét illeti? És itt nem arra gondolok, hogy extrém módon "nem okés" valaki, szimplán csak valamelyest eltér attól, amit vártál.
2018. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem nincsenek nagy elvárásaim. De nem tehetek róla, hogy egy fiús nő nekem nem vonzó, csak az aki nőies. Nem azt mondom hogy mű legyen, csak egy ápolt, rendes nő.
2018. aug. 15. 21:20
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

#7 ha nem jön be nekem a külseje akkor igen , mégis akkor hogy legyek vele együtt szexuálisan ha nem jön be nekem ahogy kinéz

Hazudjam neki azt hogy huu de az esetem vagy ? Azt nem fogom

Nem tudok együtt lenni egy fiús kinézetű nővel nem tehetek róla nem tud úgy beindítani

Nem a külső a legfontosabb persze a belső is számít

De azért külső is és ha úgy nem jön be nem fog működni a szex sem és a kapcsolat sem

2018. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

A kérdés eredetileg arra vonatkozott, hogy vajon kevés szép leszbikus nő van-e. Az, hogy valaki kevésbé "szép", nem egyenlő azzal, hogy teljesen pasisan néz ki.


Nyilván lehet valaki a világ legszerethetőbb embere, ha egyszer sehogyse jön be és nem tudnám vele elképzelni magam, de attól még az esély szerintem mindenkinek jár, hogy megismerjék és azután döntsenek.

2018. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!