Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ti élveznétek/benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti élveznétek/benne lennétek abban, hogy nyilvános helyen, de nem lát senki, ott egymáshoz nyúljatok?

Figyelt kérdés

Például egy szaunában, ha kevesen vannak az adott helyen és tudjátok, hogy kicsi az esély rá, hogy rátok nyitnak, akkor mondjuk orálban benne lennétek vagy ujjazás? Szaunában úgy sem túl jók a látási viszonyok, hamar abba lehet hagyni, ha jön valaki.

Persze ez csak egy példa. Ezer másik helyen/helyzetben lehetne.


2018. aug. 23. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ez alap dolog 20/L
2018. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Persze 😃
2018. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elég egyértelmű mindkét válasz.

Ilyenkor maradtok a pettingnél/oorálnál vagy szexeltek is?

Hol csináltátok eddig?

2018. aug. 23. 16:31
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Arra akarod verni a f@$zod hogy leszbikusok kinyalják-e egymást nyilvános helyen? Szánalmas...
2018. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem lennék benne.
2018. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1. Bocsánat, ezt a hetero kategóriába akartam írni.

2. Szánalmas vagy te. Ez egy tök átlag kérdés, amire nem verni akarom, hanem érdekel, hogy a lányok belemennek-e ilyenbe.

2018. aug. 23. 16:38
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Benne voltam kétszer is.Egyszer mcdonalds mosdójában olyan éjfél körül,egyszer pedig egy erdő szélén,délutánfele. nem csinálnék belőle rendszert de akkor ott nem érdekelt a külvilág
2018. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem lennék benne,nem vagyok ösztönlény, se szexőrült,hogy ne bírjam ki hazáig. És nagy bunkóság a vendégek/járó-kelők felé,sőt neveletlen tahóság. Arról meg nem is beszélve hogy ha lebuksz égsz mint a rongy.
2018. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van bennem annyi tisztelet, hogy sem a vendégeket sem az ott dolgozókat nem akarom ezzel zavarni. Plusz nem indít be a gondolat se.
2018. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
"A heteró kategóriába akartam írni" perszepersze, ott sok nõ van, aki más nõvel akar lefeküdni 🤔 hazudj jobban
2018. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!