Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelem vagy pénz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy pénz?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok jelenleg együtt élek egy másik lánnyal akit szeretek. Van egy erotikus jellegű munkahelyem ahol jelenleg 600-700ezret simán megkeresek egy hónapban, lassan 1 éve ott dolgozok, a barátnőm tud erről. Most viszont megrekedt a kapcsolatunk és választanom kell közte és a pénz között. Ti melyiket választanátok?

#szerelem #pénz #erotikus munka #nemtudom hogyan tovább
2018. aug. 24. 12:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
44%
És adózni ki fog?
2018. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Nem kérdés, a pénzt.

Esetleg több válasz is lenne, ha nem a számítástecnika kategóriában teszed fel a kérdést.

2018. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi az az erotikus jellegű munkahely? Webcam modell vagy? Mondjad neki, hogy csatlakozzon ő is és akkor ketten tudtok műsorozni (akár együtt, akár külön-külön) és akár millión felül kereshetek. Bárcsak én keresném meg úgy a 750 ezremet, hogy csak mutogatnom kell magam a kamerába.
2018. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
63%
Nemtom, de 16 GB RAM-od legyen alapból!
2018. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Be vagyok jelentve adózok rendesen, (utána jártam), és nem webcamos munka
2018. aug. 24. 13:27
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Pénz. 6-700 ezerből elég jó konfigokat lehet összerakni itt a Számítástechnika kategóriában.
2018. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Akkor milyen munka?
2018. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
A kérdés inkább az: melyik neked a fontosabb? Nem kell gazdagnak lenni ahhoz és pláne nem mindenáron, hogy amik a legértékesebbek az életben, azok a tiéd legyenek.
2018. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyében biztosan nem értem volna hozzád még gumikesztűben sem. De nem hiszem, hogy olyan kuka,buta nő aki ezt elnézi, szerintem kamuzó pasi vagy. Vagy ha nem akkor szépen le lettél szedve,elszórakozott a 6-700ezredből, közben tuti tàvol volt tőled érzelmileg,lehet van egy normális barátnője is, akit abból segít anyagilag, amiért téged orrba-szájba dugnak😁😀
2018. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyértelmű szerelem, a pénz engem hosszútávon nem boldogít


19/bi

2018. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!