Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szociális fóbiából leszbikuské...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szociális fóbiából leszbikusként hogyan lehet kitörni?

Figyelt kérdés
Hiába próbálkozom társkeresőkön, de mind hiába, pedig nagyon vágyom már egy kapcsolatra. Mintha pár éve sokkal könnyebben ment volna ez az egész, akkor volt barátnőm, és egyből egymásra találtunk..most meg alig találok lányt, akivel beszélgetni tudnék..sok a kamus, meg az idősebb korosztály. Már ez önmagába sem egy sétagalopp párt találni, még emellé jön a szociális fóbia. A sorozatos gyomorgörcsök nehogy elszúrjak valamit, jajjj mit gondol vajon rólam érzés s miegymás. Ördögi kör az egész. Leszek-e még egyáltalán boldog ebben az életemben? Olyan lehetetlennek tűnik.

2018. aug. 25. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A szociális fóbia ellenszere a szociális segély- különösen leszbikusoknak. Eredj,igényeld meg a munkaügyin,majd Kalányosék segítenenek. És hátha fellobban valami szikra az egyuk Kalányos lánnyal a 9 közül.
2018. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem könnyű az biztos, át tudom érezni a helyzeted. Persze, hogy leszel boldog. Ha valakivel jól elbeszélgetsz gondolj arra, hogy biztos nem a semmiért beszélget veled. Csak add magad, aki szeret ezzel együtt is fog szeretni.
2018. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Én is szociális fóbiás vagyok, megspékelve egy csipetnyi depresszióval. Azt nem tudom, hogyan lehet ebből kitörni, írtóra megnehezíti az ember mindennapjait, nemhogy a párkeresést... De gondolj arra, hogy neked egyszer már sikerült megtalálnod azt a valakit, aki elfogad olyannak, amilyen vagy és akivel megértettétek egymást. Tehát ha egyszer sikerült, e logika alapján miért ne sikerülhetne még egyszer? :)


Egyébként meg azt tanácsolnám, próbálj ne így viszonyulni magadhoz, hogy jajj, én szociális fóbiás vagyok, mert így az ember csak megbélyegzi magát és bebeszéli, hogy ő ilyen meg olyan és ezt mások is kiszúrják. Mindenkinek megvan a maga keresztje, ettől még ugyanolyan értékes vagy, mint bárki más, csak ebben eltérsz az átlagtól, na és? Lehet valakit épp ez fogja majd meg benned.

2018. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!