Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van még itt olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan rajtam kívűl, aki úgy érzi nem lesz már többé szerelmes?

Figyelt kérdés
Aki igen, az miért érzi így magáról?

2018. szept. 2. 13:52
 1/9 anonim válasza:
96%
Én így érzem, tök szívás hogy a nőket szeretem. Mivel rengeteg pasim lehetne ha heteró lennék. Így meg állandóan heteró nőkbe szeretek bele.
2018. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Sokat csalódtam és annyira elzárkóztamm

,hogy nem tudok szerelmes lenni.

2018. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

2-es

Velem is pont ugyanez a helyzet :(

2018. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is:D Akinek lenne kedve beszélgetni, írjon nyugodtan.
2018. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Van kedvetek beszélgetni írjatok nyugodtan :)

2018. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Volt egy, hosszabb időszak, mikor nagyon az voltam, de csalódás lett belőle és úgy érzem, hogy nem tudok mostanában az lenni. De van olyan, aki megérti ezt, és így is jól elvagyunk.
2019. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen.. mert még mindig 1 lányba vagyok szerelmes..(sajnos) kezdem azt hinni hogy már mást nem tudok úgy szeretni
2019. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se leszek már. Fiúkból kiábrándultam. Normális lányt úgyse fogok találni.
2019. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy nehezen találtam valakit, akibe szerelmes lehettem, de el lett rontva, igazából mindkettőnk részéről. Nem ment. És nem is érzem, hogy már mással menne, de nem is akarom, mert inkább legyek egy kellemes, aggodalmak nélküli szerelem nélküli állapotban, minthogy fájjon valami. Néha még mindig úgy érzem, hogy vágyódom vissza a múltba hozzá, de remélem eljön ez a semleges állapot. De többet nem, az biztos!
2019. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!