Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
már éltem nála. és már pusziltuk egymást szájon. most férjhez ment. és így nem beszélgetünk túl sokat. szerintetek van még valami esélyem nála?

2018. aug. 27. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha férjhez ment akkor nem voltál valami nagy eresztés .

Keress másik csajt.

2018. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Hagyd békén.
2018. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem

Ha ferjes akkor hagyd

2018. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Hogy élhettél egyáltalán nála? Általában nem csak gondol egyet az ember és férjhez megy. Van egy tartós, biztos kapcsolata előtte (évekig mondjuk). Hol volt addig a férfi?
2018. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hol szét mentek hol össze jöttek. és közbe volt neki mindig más. tehát ezt se tudni meddig tart
2018. aug. 28. 11:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Engedd el.
2018. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nene ne engedd el ezek ribacok ha ferjnel van akkoris ramehetsz egy tanarnot kurjj szet
2018. aug. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de még mindig beszélünk. akkor miért engedném el?
2018. aug. 29. 07:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért írtam,hogy engedd el,mert amikor én is szerelmes voltam egy nőbe,aki aztán összejött egy pasival,csak szenvedtem. Pedig rengeteget találkoztunk,beszélgettünk,mindig ott voltunk egymásnak,ha valami baj volt,illetve szülinapokon,ünnepekkor,de mikor azt kellett látnom ilyenkor,hogy hogy táncolnak előttem kettesben,a pasi,hogy érinti meg,csókolja meg,egyszerűen darabokra tört a szívem újra és újra. Vagy amikor a közös utazásaikról beszélt,élményeikről,teljesen tönkretett. Majd esetleg meglátod hosszútávon,hogy ez nem fog menni,de tedd ahogy jónak látod. Én biztos nem lennék ott "harmadiknak",pláne nem,ha férjhez is ment. Nem azért,mert pasi a párja,hanem azért,mert gerinctelenségnek gondolom,hogy belemásszak egy házasságba. Ha te is annyira fontos lennél neki,mint ő neked,akkor nem ment volna férjhez.
2018. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"de még mindig beszélünk. akkor miért engedném el?" Talán mert kapcsolatban van.. Tényleg annyira gerinctelen vagy hogy ez nem nyilvánvaló? Már elsőre is nyilvánvaló volt hogy hogy csak pótlék vagy, akkor mit pattogsz?
2018. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!