Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik kamuheteroság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik kamuheteroság?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésben szerepelt már ez a kifejezés (nem saját szerzemény :-)

A kérdésem az lenne, hogy van egy csajszi ismerősöm, miközben arról beszélt, hogy mennyire nem jönnek be nekik a leszbik, meg, hogy őt soha, sehol nem érdeklik a nők, áthúzta a hüvelykujjára a gyűrűt (ami, mint tudjuk a leszbik jelképe)... ez szerintetek egy jelzés volt részéről, véletlen, vagy a tudattalanja működött...



2018. szept. 7. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Na mostmár tudom hogy azokkal a nőkkel nem szabad kezdeni kik a hüvelykujjukon hordják a gyűrűt. Amúgy igen. Van. Mert titkolják.
2018. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is a hüvelykujjamon hordom a gyűrűt. Semmi bajom a leszbikkel de még sosem tetszett lány. Akkor? :D én is "kamu heteró" vagyok?
2018. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jelen esetben is ez lehet?
2018. szept. 7. 16:23
 4/20 A kérdező kommentje:
vagy látens leszbi?
2018. szept. 7. 16:24
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Én leszbikus vagyok de sosem hordanék a hüvelykujjamon gyűrűt

Baromi kényelmetlen😅

Szerintem semmit nem jelent és jelzésként sem igazán elterjedt

2018. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Mindenféle gyűrűktől függetlenül, igen, én kamuhetero vagyok.

Tudom magamról, hogy vonzódok a nőkhöz is, de nem volt soha kapcsolatom, csak férfiakkal és valószínűleg nem is lesz. Párkapcsolat kizárt, egyéjszakásba meg soha sem futottam bele, pedig mindig izgatott, hogy milyen egy nővel.

2018. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért kėpzelhetetlen el párkapcsolat, utolsó? Köszi az őszinte választ..
2018. szept. 7. 18:48
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

Mert nem tudnám és talán nem is akarnám felvállalni.

Ráadásul én sem gondolom, hogy így lettünk megalkotva, hiszen az élet lehetősége egy férfi és egy nő kapcsolatában van csak meg.

Nem tudom, hogy mi befolyásolja, hogy ki milyen beállítottságúnak születik, mert én egy konzervatív, keresztény családban születtem, sosem volt előttem minta 2 nő kapcsolata. Mégis egészen fiatal korom óta vonzódok a női nemhez, 13-14 évesen (ami 20 éve volt) nem azért szerettem bele a tanárnőmbe, mert láttam a médiában, meg az interneten, hogy ilyen létezik.

2018. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Lehet, hogy a férfiakkal való fergeteges kapcsolatok hírdetése akkor csak egy álduma???
2018. szept. 8. 19:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy offolok, utolsónak szól a válaszom: Én is nagyon konzervatív, nagyon keresztény családba születtem, mindig is homofóbnak neveltek, de 17 éves korom körül rájöttem, hogy bizony így lettünk összerakva, ha a melegség természetellenes dolog lenne, akkor szimplán csak nem létezne. Tudom, hogy nehéz elvonatkoztatni attól, amit már gyerekként is lenyomtak a torkodon, hogy “márpedigÁdámésÉva!!!!!”, de előbb-utóbb rá fogsz jönni, hogy elnyomni a vágyaidat sokkal mérgezőbb.
2018. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!