Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki van még ezzel így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még ezzel így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem aki szerelmes belém (nem viszonzott) kicsit mintha idealizáltan látna, és jobban ismer engem az, akibe én vagyok szerelmes (szintén nem viszonzott).

Ez azt jelentené, hogy valójában nem is ismerjük azt az embert akibe szerelmesek vagyunk? Vagy csak azt nem ismerjük, akibe viszonzatlanul vagyunk szerelmesek?



2018. szept. 19. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy örök körforgás. Aki beléd szerelmes nem ismerhet teljesen, mint ahogy te sem azt, akibe te vagy szerelmes. Akiért “oda vagyunk” azt mindig felmagasztaljuk. Ennyi az egész
2018. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az idealizálás leginkább az ismerkedési szakaszban, kapcsolat elején jellemző. Nem ismerjük még annyira a másikat, belelátunk olyan tulajdonságokat, amikkel nem biztos, hogy rendelkezik. Azok a tulajdonságok pedig, amik kevésbé szimpatikusak, eltörpülnek a rózsaszín ködben. Ahogy jobban megismerjük, egyre töredeznek le azok a darabkák, amiket mi odaképzeltünk és megmarad a lecsupaszított, tényleges valója, és eldöntjük, kell-e nekünk ez a személy szőröstűl, bőröstűl, avagy sem.
2018. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom..én azzal az emberrel aki belém szerelmes már lassan 13 hónapja ismerjük egymást, szóval már nem mondanám ismerkedősnek magunkat. Viszont az is igaz hogy a másikkal meg régebb óta ismerjük egymást,és többször is találkoztunk.

Meg azért aki belém szerelmes,ő is lát bennem egy-két rossz tulajdonságot is, nem mondom hogy egyet sem, meg például jobban is tud/igyekszik pl motiválni, pumpálni belém a pozitívat, ha olyan van, mégse tudom őt komolyan venni, mondjuk neki nem tudom elhinni hogy valamiben jó vagyok, míg annak az embernek igen akit én szeretek annak igen. Meg ugye ő jobban le is tud törni ha olyan van, könnyebben el tudja venni az önbizalmam, de ez mondjuk érthető..

2018. szept. 19. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mert neki meg akarsz felelni, a másiknak meg nem. Viszont nem kellene, hogy az önértékelésed is tőle függjön, mert az nem egy egészséges állapot és bármilyen negatív reakciót felnagyítva fogsz érzékelni, ahogy a pozitívakat is. Legyen saját önértékelésed, ne másoktól tedd függővé azt, mennyire vagy értékes. Azért mondom ezt, mert én is épp ebben próbálok javulni.
2018. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként nemrég jutottam el arra a szintre, ahol egy épeszű ember már hátat fordított volna. Vagyis két tűz közé kerültem, ugyanis a saját magamba-és a jövőmbe vetett hitemet (a kettő összefügg) ingatta meg, a másik oldalon viszont ott van az, hogy ő a legfontosabb ember az életemben,akit a legjobban szeretek. A kettő így eléggé összeütközött. De már úton vagyok én is a megoldás felé..remélem.
2018. szept. 19. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!