Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ugye ez nem leszbikusság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez nem leszbikusság?

Figyelt kérdés
Legtöbbször a nőkhöz vonzódom, meg általában rájuk gondolok szex közben. De én sohasem jártam nővel, és letudok feküdni férfival, csak hosszabb idő múlva jönnek ezek a gondolatok nők iránt. Nem is értem miért érzem ezt, amikor férfival jobb az együttlét biztos mint nővel. Ami miatt gyanakszom hogy sokan írták, ezt a fiatalkori érzést és az illik rám is. És az utóbbi időben nem tudom azt kiépíteni férfiakkal amit eddig. Ami nagyon rossz mert családot szeretnék, meg itt nem tolerálják ha valaki meleg, mindenféle undorító dolgot mondanak rájuk.
2018. szept. 30. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha biszex lány is vagy, attól még lehet családod. Miért lenne ez probléma?
2018. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mert, hogy élek így egy férfival, hogy pár év után, már minden vágyam egy nő. És a legrosszabb, hogy nemcsak testileg vonz, bele is tudok szeretni. Persze lehet, hogy idővel nagyon összetudnám szedni magam valahogy, és elnyomnám, ezt az érzést.
2018. szept. 30. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hosszú távon a vágyak nem nyomhatók el ennyire. olyan partnert kell keresned aki kellően toleráns, nyitott.
2018. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Én az első gyermekem születése után szembesültem azzal, hogy biszex vagyok. Nagyon jó a férjemmel akár szexuálisan, akár lelkileg.

Ugyanakkor szükségem van arra, hogy legalább havonta egyszer egy nővel is lefeküdjek - nekem így teljes az életem.

A férjem tudtával és beleegyezésével csinálom - imádom is érte, hogy ezt a szabadságot megkapom tőle!

2018. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, de én nem tudnék így élni. Az én értékrendemben egy kapcsolat két emberről szól.
2018. szept. 30. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leszbikus vagy nem biszex. Csak a homofób környezet miatt nem mered vállalni, meg mint látható a biszexeknek nem okoz nehézséget, hogy férfival, nővel legyenek kapcsolatban.
2018. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!