Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elképzelhető, hogy azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy azért érzek a nők iránt erősebb érzelmeket mert leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mert egy darabig tudok szeretni egy férfit, de utána előjön az, hogy a inkább a nőkhöz vonzódom.Szóval úgy érzem mintha elvárásból ismerkednék velük. De még sohasem voltam nővel, sőt valószínűleg nem is leszek, mert én ezt nem vállalnám fel, meg nekem a nőies nők tetszenek. Meg ez az azonos neműekkel ismerkedés nehéz. Utálom is érte magam, hogy ilyen vagyok, amikor rengeteg férfi udvarol, de nekem nem kellenek. És valószínűleg nem vagyok biszex mert akkor nem érezném ennyire erősen ezt a nők iránt. Amiért utálom is magam mert ez akadályozza meg hogy normális életet éljek, körülöttem mindenki férjhez megy, gyereke van. Én meg huzamosabb ideig nem bírom velük.
2018. okt. 3. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, leszbikus vagy.
2018. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz leszbikus és/vagy hp.
2018. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki üzenetben írta, hogy a férfiak nem szeretnek engem, annak mondanám, hogy de igen, szeretnek. Mindent megtettek értem.A hiba nem bennük van.Én nem tudom szeretni őket, meg akkor sem ha helyes, és emellett rendes is.
2018. okt. 3. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben afelé törekednék, hogy megtanuljam elfogadni magam és megismerni a lehetőségeimet. Mert hidd el így is élhetsz boldog életet, de ehhez az kell, hogy rendben kerülj önmagaddal.
2018. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Szerintem én már sohasem fogom tudni elfogadni magam. Inkább vergődök rossz heteró kapcsolatokban, és hazudom a külvilág felé, hogy boldog vagyok. Már fiatal sem vagyok annyira, hogy vállaljam. Meg mit szólnának érte, és lehet úgysem lennék boldogabb. Annak az esélye, hogy találjak valakit aki ilyen mint én, meg tetszik is, csekély.
2018. okt. 3. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt így eldöntötted... De akkor mi volt a szándékod ezzel a kérdéssel, ha lépéseket nem akarsz megtenni, ahhoz hogy jobb legyen a helyzeted? Gondolom azt te is tudod, hogy heteróvá nem tudsz átváltozni.
2018. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom olyan rossz, hogy csak én vagyok ilyen. Legalábbis egy nőt sem ismerek személyesen aki ilyen lenne mint én. Másokat elfogadok, csak magamat utálom érte.
2018. okt. 3. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nem jó így élni, de nem bírnám ha leb...nának ezért, ráadásul napi szinten hallom miket mondanak az emberek a melegekről. Így hát elvagyok a viszonylag rendes párommal, mást úgysem tudnék tenni. Aki ilyen helyre,ilyen családba születik mint én és homoszexuális annak annyi. Sokszor azzal vigasztalom magam, hogy ismerkedve sem lenne könnyebb, mert a társkeresőn is nehéz, még annak is aki vállalja magát. Egy olyan nőt találnia, akivel passzolnak egymáshoz. Másrészt velem senki nem beszélne, mindenki megvetne érte.
2018. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Más is jár hasonló cipőben én mondjuk 24 vagyok, csinos de nagyon magányos emiatt, a netes ismerkedést már unom..
2018. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!