Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mi a véleményetek a nyilvános helyen történő szexről? Nem gondoljátok illetlennek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 07:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg primitív szerintetek?
2018. okt. 6. 07:39
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ezt minden valamire való nő privitívnek tartja. Ez a férfiak álma, hogy mennek a-ból b-be és ehhez hasonló orgiákat látnak, esetleg hallanak az utcán vagy mosdóban vagy mittudomén hol.

Attól, hogy valaki meleg, még ugyanúgy emberkaját eszik, vannak napi rutinjai, dolgozik és ez nála is kivágná a biztosítékot.

Sosem tenném, sem a baráti köröm, sem az ő baráti körük. Nem kell eszesnek, sem leszbikusnak lenni ahhoz,hogy tudjuk ez űber ciki.

2018. okt. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Kedves első! Azért ne általánosíts, mert férfi létemre, senki előtt nem szexelnék. A többivel egyetértek. Számomra viszont elgondolkodtató, hogy eleve ilyen kérdés felmerül valakiben. Mi lesz itt pár év (évtized) múlva?!
2018. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Undorító, hogy lehet ilyenre vetemedni egy közterületen? Sajnos láttam már ilyet és elhánytam magam, igaz hogy az hetero pár volt, de mindegy lehetett volna meleg is, ugyan így vélekednék.
2018. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Vannak dolgok, amik nem tartoznak a ynilvánosságra, legyél hetero, vagy leszbi. Nem pisilünk, kakálunk, és nem szexelünk nyilvánosan. Ha tiszteletet várunk el, nekünk is tenne kell érte valamit.
2018. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nőként az a véleményem, hogy néhány hetero párra is ugyanúgy jellemző, hogy nyilvánosan is kényeztetik egymást, amikor ez úgymond "privát dolog", senki nem kíváncsi arra, ki hogyan csinálja.
2018. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Én hetero vagyok, és igazán nem értem, hogy miért leszbikusoknak tetted fel a kérdést. De ez mindegy.

Én sokszor szexeltem már nyilvános helyen. De nem, nem a Westend tetőteraszán, és nem a Móriczon a villamosmegállóban.

Olyan helyen, ahol ritkán jár ember, erdőben, parkban, tengerparton, kilátóban, stb helyen.

Nyilvánvalóan a szex két vagy több ember magánügye, ez tény, de mivel senkit nem kérek meg a járókelők közül, hogy szálljon be, vagy filmezzen, így a dolog továbbra is magánügy marad.

Amíg az utcán odébblöknek, belémrúgnak, mindenféle agyi tevékenység nélkül elsétálnak a földön fekvő ájult ember mellett, addig én is fogok nyilvános helyen dugni.

2018. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A "nyilvános helyen történő szex" sokféleképpen érthető. Ha fényes nappal, közterületen, mások szeme láttára, az nem hogy erkölcstelen és illetlen, hanem végtelenül primitív, büntetendő, abnormális. Szerintem.

Ha azt érted alatta, hogy valami olyan helyen vagy helyzetben, amikor extra izgalmat ad, hogy akár mások is lehetnek/lehetnének a közelben, de ők nem látják/nem tudják, hogy mit művelsz éppen... na, az izgalmas. Pl. egy elhagyott tóparton nyár éjszaka, vagy nyaraláskor a hotel erkélyén, vaksötétben.

Utóbbi "műfajt" próbáltam már pasival is, lánnyal is. És imádtam! ;)

25bi.L

2018. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért ide írtam a kérdést, mivel alapjáraton leszbikusok válasza érdekelt, de bárki írhat egyébként választ.


Az igaz, hogy nem fejtettem ki bővebben mit értettem nyilvános helyen. Főként mozit, parkokat, erdőt, vízpartot. Az utóbbi három helyen pedig nem kihalt helyeket értek, hanem kis forgalomúakat, szóval olyan helyek, amiket észre lehet azért venni, de kisebb forgalommal bírnak.

2018. okt. 6. 17:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan, vérprimitív dolog, és csak ilyen emberek csináljàk. Aki nem bír 10 percet várnimíg haza÷r az rosszabb egy állatnál.
2018. okt. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!