Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti szerettek ismerkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Engem lefáraszt, hogy ugyanazokat a dolgokat kell leírnom/elmondanom, belekezdeni újra és újra, aztán 99 százalékban a vége az, hogy abbamarad a beszélgetés, a maradék 1 százalékban meg szintén megszakad a kapcsolat, csak később. Emiatt már hagyom is az egészet. Lehet ez az én bénaságom is, elismerem, szóval nyugodtan oltogathattok, de inkább ne, ha egy mód van rá! :D Sokkal jobban érdekelne, nálatok miként van ez?

2018. okt. 16. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legroszabb mikor nem tudok mit mondani azt meghal a beszélgetés.Vagy eröltetett nagyon:S
2018. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben ugyan ez:D Lenne kedved a semmiről beszélgetni?
2018. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szeretek ismerkedni, de tényleg rohadt unalmasak tudnak lenni. :D Ugyanazok a tipikus kérdések meg válaszok.. De valahogy mindenkinek megadom az esélyt hátha jól alakul :) Ha meg nem, akkor sincs semmi. 18/LL
2018. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretek. Tény, hogy sokszor abbamaradt már a beszélgetés, de úgy vagyok vele, hogy ez van, nem találjuk meg mindenkivel a közös hangot. SZERENCSÉRE azért találtam olyanokat is, akikkel jól el tudok beszélgetni.
2018. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére.* nem akartam kiabálni. :D
2018. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van😔
2018. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, nincs miről beszélni stbii... hát ez ilyen.
2018. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na a tiéd még az egyel jobb verzió kérdező, én állandóan azokat a nyomorokat fogom ki, akik csak a szexről akarnának beszélni, pedig 100%, hogy nem kamu profil, én tök más témákat tolok be meg sztorizok, kérdezgetek és a felrakott képeimben sincs az ég világon semmi kihívó.

Azon már csak röhögök, mikor vadidegenek besérülnek, hogy totál nem érdekel ilyesmi egy vadidegentől.

2018. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek ismerkedni, csak nem tudok. Viszonylag könnyen el tudok kezdeni egy beszélgetést, de a folytatás nekem nagyon nehéz. Nehéz beszédtémát találni, amikor pedig már úgy érzem megvan, faképnél hagynak régi és új ismerősök egyaránt. Aztán idézhetném szóról szóra amit a kérdező írt. Unalmas mindig ugyanabba belekezdeni, mert nem érdekel és mindig ugyanaz a vége. Baromi régen nem találkoztam már a netről senkivel, de emlékeim szerint végig beszélgettem minden ilyen alkalmat. Még ha nem is lesz belőle semmi, legalább kaptam egy kellemes beszélgetést, nem csak semmitmondó betűket.

Bocsi lányok, a válasz megírása után néztem csak a kategóriát, de ha már megírtam, el is küldöm. F

2018. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megbocsájtjuk! :D Legalábbis én nem haragszom meg érte, hogy becsúszik egy-egy "eltévedt" hozzászólás, ha releváns a tartalma.
2018. okt. 17. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!