Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek meddig tarthat ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig tarthat ki a szerelem érzése, meddig érezhetjük (akár viszonzottan, akár nem)?

Figyelt kérdés
Szerintem akár évekig is (én úgy gondolom 3-7 év minimum), ha arról van szó függetlenül attól, hogy viszonzott-e vagy nem. Bár a viszonzottban még nem volt részem, ott lehet rövidebb ideig a megszokás miatt, meg azért mert a szerelemből egy idő után elvileg szeretet lesz.

2018. okt. 19. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet inkább a 7-et mondanám a maxnak reálisan végig gondolva, de ugye nem tudhatom mert még 1 éves kapcsolatban sem volt részem😂, na meg lehet mindenkinél másképp működik ez.
2018. okt. 19. 18:52
 2/9 A kérdező kommentje:
A viszonzatlan pedig szerintem 7 évnél tovább is kitarthat.
2018. okt. 19. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt akkor szerintem meg is beszélted😂
2018. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

😂

Jó, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is😃szóval írjatok bátran, nem magamnak tettem fel a kérdést😂

2018. okt. 19. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Na jó! :D

Nem lehet ezt behatárolni így, mert sokmindentől függ. Ha nem vagytok napi kontaktban, akkor lehet hogy maximum két év, de ha folyamatosan kapcsolatban vagytok és nem hagyjátok nyugodni egymást, akkor lehet a végtelenségig is. Vaaaaagy, ha valakinek közben lesz valakije és akkor kilép ebből a kis kötforgásból.

2018. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a viszonzatlan évekig is. Főleg, ha egy "kitalációba" vagy szerelmes. Nekem tartott már olyan soksok évig.

Egy viszonzott szerelem, amiből párkapcsolat alakul ki, akkor egy idő után már nem olyan érzés lesz, mint az elején. Hanem egy másfajta szeretet.

2018. okt. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A viszonzatlan nagyon hosszú ideig, mert elér egy bizonyos pontig, és aztán már csak stagnál. Nagyon lassan vagy sehogy sem képes alábbhagyni. Mint ahogy előttem mondták, részben egy kitalációba vagy szerelmes. Mivel az adott emberrel nincs köztetek intimitás, nem éltek együtt, így olyan kép épül fel benned róla, amilyet te látni szeretnél. Abba pedig nagyon könnyű szerelmesnek lenni, viszont nagyon nehéz belőle kilábalni.

Személyes tapasztalatra alapozva, nálam úgy volt, hogy 2 évig napi szinten egy helyen tartózkodtunk. Ez idő alatt alakultak ki bennem az érzések, ő persze nem tudott róla semmit. Aztán 2 év után elváltak az útjaink, és azóta nem láttam. 3 teljes év telt el, és nincs nap, hogy ne gondolnék rá ugyanúgy, mint amikor még láttam. Az érzés megmaradt. Szóval nálam eddig 5 éve tart.

2018. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
beteljesületlen, az akár évekig is!!!
2018. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megijesztetek, egy éve plátói a dolog és még ez a borzalom kitarthat 4-6 évig is? 😖
2018. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!