Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mikor/hogy jöttetek rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor/hogy jöttetek rá hogy a lányokhoz (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés

Sztorikat írjatok légyszii :)

(Most jöttem rá hogy nekem csak a lányok jönnek be ezért érdekel annyira, és hogy ilyenkor mit csináltatok)


Illetve elmondjam a szüleimnek vagy a saját kis "titkom" legyen?


2018. nov. 4. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem kizárólag a lányok, mert biszexuális vagyok. De tény, hogy többször voltam szerelmes lányokba, mint fiúkba, noha soha nem voltam együtt lánnyal.


Hány éves vagy?

2018. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly, vonzalmat kezdtem érezni egy kolléganőm iránt. Eleinte nem tudtam hova tenni az érzést, azt hittem, csak egyfajta rajongás, hála (ő tanított be), de aztán tudatosult bennem, hogy egészen másról van szó. Emésztgettem egy ideig, próbáltam rendet rakni magamban, de bármerre mentem, inkább a nőkre irányult a figyelmem. Most volt a tv-ben a Coming out c. film, na kb. olyan lehettem, mint az a karakter, akit Csányi Sándor játszott, miután elütötték motorral és beverte a fejét :D Majd elkezdtem nőkkel ismerkedni és itt tartok most.




Személy szerint biztosan nem mondanék semmit a szüleimnek, főleg, hogy nem túl elfogadó a családom ilyen szempontból. Amíg nincs semmi konkrét, felesleges is lenne a feszkót csinálnom magamnak. Viszont, ha neked elfogadóak, nyitott gondolkodásúak a szüleid és fontosnak tartod beavatni őket, akkor mondd el, de szerintem ráérsz akkor, mikor már van konkrét lány, akivel együtt vagy.

2018. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

16 évesen jöttem rá, mikor a legjobb barátnőm bemutatta az új osztálytársnőjét akiről kiderült hogy leszbikus. Nagyon kiváncsi lettem az egész dologra, sokat kérdezősködtem és egyszer azt mondta hogy kiderülne én hogyan érzek ha megcsókolnék egy lányt. Ezután megcsókolt :)

3 évig együtt is voltunk, azóta is csak nőkbe tudok beleszeretni :)

2018. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

15 éves koromban egymásba szerettünk a barátnőmmel,akivel azóta is együtt vagyunk.Itt gyakorin kezdtünk el beszélgetni,összebarátkoztunk,de mind a ketten vonzódtunk egymáshoz a kezdetektől..pedig sokáig nem is láttuk egymás arcát.Aztán 1 hónap múlva bevallotta nekem az érzéseit,és én szintén vallottam neki.Ennek ellenére nem voltam hajlandó belátni,hogy biszex vagyok,azzal hitegettem magam,hogy "egy heteró vagyok,aki kivételesen beleszeretett egy lányba" :"D.De aztán az első csókunk után...Elfogadtam,hogy ez nem csak egy fázis:)

18/L

2018. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen szerelmes lettem egy lány osztálytársamba. Igazából ennek annyi előzménye van hogy láttam a Tvben két lányt csókolózni (valami sorozat volt) és akkor úgy éreztem mintha hazaértem volna úgymond. A legjobb barátnőmnek akkor még úgy mondtam el és én is úgy gondoltam hogy "egy heteró vagyok,aki kivételesen beleszeretett egy lányba" de aztán egyre kevésbé érdekeltek a fiúk. Mostmár tudom hogy csak a lányok érdekelnek. Egyébként fél éve mondtam el anyukámnak, nehezen fogadta de belátta hogy ez vagyok én. Szóval akkor mondd el ha már tényleg biztos vagy magadban és tudod hogy elfogadnának. Sok sikert❤️

18/L

2018. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytook 😱❤

Köszike a válaszokaat❤❤


#5.: kösziii😌❤ de szerintem a szüleim nehezen fogadnák.. És ettől félek.. :/ ha veszekedés lenne szerintem egyből felhozná piszkálásképp 😶

2018. nov. 5. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már a gyerekkorom is eléggé érdekes volt, apám és nagyapám fiúnak neveltek és ez által, inkább a lányokat preferáltam jobban. Ahogy nagyobb lettem, elhesegettem ezeket a gondolatokat/érzéseket és próbáltam a fiúk felé húzni, nem jőtt össze. 15 éves koromban gondoltam bele teljesen, hogy ez így nem fog műkődni, elkezdtem keresgélni lányok után, ami 16 éves koromra sikerült is. Sajnos nem volt hosszú életű a kapcsolat, de rájöttem hogy a lányok felé húzok. 18/L
2018. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9 évesen "összejöttem" egy legjobb barátnőmmel. Tudjátok gyerek szerelem szájra puszi, ilyesmi. Fogalmam sem volt mit csinálok, nem is tudtam, hogy létezik két lány között kapcsolat.


Elköltöztünk. És körülbelül 13 évesen "jött vissza" ez az emlékem.


És visszagondolva már kiskoromban is húzódtam a lányok felé. Szerettem a kezüket fogni, sokat játszani velük, megölelni a barátaimat.


13 évesen egy táborban voltam. Ott egy ismeretlen lányba szerettem belé. (Akkor még nem ismertem, de barátok lettünk)


Nagyon sokszor voltunk együtt, egy szobában is aludtunk. (Ő kért meg, hogy egy szobában aludjunk.)

És voltak olyan pillanatok, hogy azt hittem tetszem neki, de ezt nem részletezem.


Na mindegy.


Szóval többször is rájöttem. 9 évesen, 13 évesen pedig megerősítettem.


16/lány

2018. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!