Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan érdemes kezdeményezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes kezdeményezni egy másik nőnél egy buliban?

Figyelt kérdés
Nekem általában a fiúsabb vagy uniszex, természetes lányok szoktak megtetszeni. Én magam is természetes, uniszex vagyok küllemre. Általában elég bátortalan leszek egy ilyen szituációban és tapasztalatban sem bővelkedek túlzottan. Hogyan érdemes ezt jól csinálni?

2018. nov. 7. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

"Szia, tetszik a tetoválásod,frizurád,stb.mióta van , hol csináltattad stb".



Azért a beszélgetés nem olyan bonyolult.

2018. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Egyszer próbált felszedni egy ilyen csaj... Hát csak a pasimnak köszönheti hogy egyben maradt!! Javaslom óvatosan közeledj!!
2018. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Csá csumi csá! Kő kóla? Na lehetőség szerint ne így! :D


Én még buliba is alig merek elmenni, nemhogy leszólítsak valakit, de kellő mennyiségű alkohol fogyasztása után talán össze tudnék kaparni szemernyi bátorságot és valami ehhez hasonló béna szöveggel mennék oda a lányhoz: "Szia! Remélem nem veszed tolakodásnak, én elég beszari vagyok, de a kisugárzásod annyira bevonzott és olyan erőt sugároz, hogy Csernobil semmi hozzá képest. Meghívhatlak egy italra?" Oké, ez így tényleg nagyon gagyi, de nem jutott jobb eszembe, nézzétek el nekem :D


Ha nem ezt a módszert választanád (amit meg is értek :D), akkor szerintem először vedd fel a szemkontaktust a számodra szimpatikus lánnyal és ha látod, hogy viszonozza, érdeklődés árad a tekintetéből, ne adj' Isten rádmosolyog, szóval levágható, hogy nem vagy közömbös számára, sétálj oda hozzá és hívd meg egy italra. A többi meg majd jön magától. A lényeg, hogy add önmagad.

2018. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!