Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Nektek milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 11. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Hatàrozott, magabiztos, cèltudatos nő, külsőleg az elegàns, klasszikus stìlus jön be. :)
2018. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Igazabol szoke haj fétisem lett azota amiota szerelmes lettem egy lanyba eloszor xd de amugy barmilyen szinu johet a lenyeg hogy legyen noies es szep.
2018. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Legyen nőies szép vicces magabiztos stb

Szőke,barna vagy fekete hajú 😍

2018. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nőiesen,formásan telt,fehérbőrű,világos szemű.Az ilyen erdei nimfa szerű lányok tetszenek külsőre.A humoros,intelligens és kellően magabiztos,nőies személyiségek vonzanak,no meg az egyediség,tudjon olykor törékeny,védelmezni való,olykor pedig erős,karakán lenni,aki megvéd engem minden bajtól.
2018. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Legyen olyan mint Aurora Aksnes
2018. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Az első lány akit megszerettem sötét hajú, sötét szemű volt és az azóta is bejön nagyon. De inkább a belső az ami megfog valakiben, az meg ugy is mas mindenkinél😏 de a legfontosabb, hogy úgy fogadjon el ahogy vagyok...
2018. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Én a kövér magas nőket szeretem,az olyan Ursula típust.
2018. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Szeressen és fogadjon el úgy ahogy vagyok, legyen értelmes, kedves és nem árt ha érti a viccet.

Életrevaló de olyan is aki szereti ha ölelgetik és védelmezik.


A külső csak másodlagos de gyengém a világosabb haj sötét szem. :)

2018. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
A barátnőm. :)
2018. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Kívűl-belül elegáns, nőies nők. Legyen intelligens, szociálisan érzékeny és jó humorú. Határozott, céltudatos, legyen egy komoly karrier álma, vágya amiért tesz is.

A crushjaim 90 százalékának szőke haja volt, így talán azt is mondhatom, hogy a szőkék az ideáljaim, illetve a kifejezetten fehér bőr. Ez talán azért van mert nekem elég kreol bőröm és sötét barna hajam van :D


24/L

2018. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!