Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti benne lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti benne lennétek kalandban egy biszex nővel, ha épp nincs kapcsolatotok? Vagy biszex lányok mindenképp kizárva?

Figyelt kérdés
Leszbikus lányoktól mindig azt hallom, hogy kapcsolatra nem kell biszex nő. Kalandra sem? L
2018. nov. 27. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nemtudom nekem biszex kapcsolattal sem lenne bajom
2018. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Jaj kérdező nagyon unalmas már ez az általánosítás a biszexekről. Ennyi erővel minden szőke hülye és minden szemüveges meg okos. Semmi baj nincs egy biszex nővel, ha hűséges és el tudja magát kötelezni testileg-lelkileg.
2018. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Biszex nőként próbáltam ismerkedni, és a leszbik nem nagyon ugráltak örömükben amikor kiderült hogy bi vagyok. Nem magamtól találtam ki, elhiheted.

2018. nov. 27. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Tudom, sokan korlátoltak is ilyen téren meg sok a rossz tapasztalat is. Nagyon nehéz azon túllépni, hogy akárhány biszex lánnyal álltam szóba pl. én is társkeresőn, az mind csak kalandozott meg "kíváncsi" meg így a pasija mellé kell neki egy "testi-lelki" barátnő meg hasonló hulladék dumák.

Ha el tudod magad valóban kötelezni és nem szórakozol meg társai, akkor semmi baj nincs veled. Legutoljára pl. biszex nővel ismerkedtem, aki nagyon tetszett, csak még nem volt túl az előző barátján és pont utasított vissza. Én nyitott lettem volna rá.

2018. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen,nálam kizáróok. Lehet lepontozni amiért egy kalandozó biszex kérdésére leíram hogy nem szeretem a biszexeket mert azok kalandoznak.
2018. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi barátnőm eddig csak fiúkkal volt, én vagyok az első lány akire máshogy néz. Eszébe sem jut kalandozni vagy hogy hiányozna neki egy férfi. Szóval ez csak az emberen múlik, nem a beállítottságán.

Egyébként a kérdésre válaszolva, nem a biszexsége lenne a kizáró ok. Egyszerűen csak nem vagyok kalandozó típus

2018. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeretem a biszexeket mert azok kalandoznak."

Ráhúzni egy sztereotípiát egy adott szexualitás minden egyes képviselőjére elég nagy hülyeség. Én biszex vagyok, de nem vágyok kalandozásra. És ismerek leszbikust aki meg igen. Na bumm.

2018. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem azért nem szeretjük a biszex lányokat, mert előbb-utóbb hiányozni fog nekik a f....! *.*
2018. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem így van. Lehet hogy valakinél igen, de itt se kell általánosítani. 3 éve egy lánnyal vagyok együtt, 5 éve volt utoljára barátom és nem hiányzik a f**z, megvagyok nélküle. Nem értem hogy lehet hogy pont a leszbikus lányok, akik tudják mennyire jó együtt lenni egy másik lánnyal, nem hiszik el hogy valakinek tökéletesen elég egy lány ha szereti, és nem fogja kidobni mert hiányzik neki a f**z.
2018. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem mindenki azért van regezve az oldalra, hogy a kérdésekre legyen lehetősége SAJÁT gondolatait, érzéseit leírni, attól függően, hogy milyen tapasztalatai vannak egy adott témával kapcsolatban.


A korábbi tapasztalataim miatt MÁR nem kezdenék biszexuális lányokkal. Mert ÉN úgy tapasztaltam, hogy 10/9 esetben visszatérnek a másik nemhez. Csúnyán fogalmazva, hiányzik nekik a f.... Most is szívesen ismerkedek, elvagyok heterokkal, biszexekkel, akárkivel, csak átesnek a "barátnak max" kategóriába. Ahogy a hetero nők többsége sem kezd egy biszex sráccal. Természetesen mindig vannak kivételek.


Akinek nem inge... ;)

2018. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!