Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kezdeményezzek? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Vagy várjak, hogy ő nyisson felém?

Figyelt kérdés

Elözmények: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__95..

Írogattunk de csak 1napig😂😂Ma suliba folyton néztük egymást de vagy én vagy ő kapta el a fejét.Tökre elterveztem,hogy majd rá köszönök meg rá mosolygok de teljessen lefagyok és nézem bambán full komoly arcal.😅

Hogyan kezdeményezzek felé?Lehet ő nem mer felém mert ő még csak most jött a suliba aztán lehet fél még...Vagy nem tudom.😂De megörülök ezért a lányért.



2018. dec. 1. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel személyesen még nem nyittok egymás felé szerintem beszéljetek még üzibe, aztán majd kérdezz rá hogy mit szólna ha suliba oda mennél hozzá?

Vagy hogy suliba nincs-e kedve talizni? Ilyesmit lőj be ez befog jönni. :)

2018. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ő nagyon szeret rajzolni meg tetoválni is szeretne és láttam a képein,hogy műbőrön gyakorol és olyasmi indokkal akarok rá írni,hogy mi lenne ha én lennék az első akin igazából tetoválhat.:D Csak ezt valahogy szolidan kéne leírni és nem úgy,hogy leessen neki,hogy mi a helyzet.Csak nem tudom ezt,hogy írjam meg neki:D
2018. dec. 1. 19:51
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Szombaton iskola? :)
2018. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ledolgozás:( és 2hét múlva szintén suli szombaton
2018. dec. 1. 20:23
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem óvatosan próbálj lépni felé, de úgy hogyha rosszul reagálna akkor legyen egy ütőlapod. Mármint másra tudd fogni. Ha buliban vagytok akkor az italra tudod fogni stb. Számtalan lehetőség kapuja nyitva áll elötted kedves kérdező.

Sok szerencsét kívánok!

És majd mesélj😊😏❤

2018. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte csak barátkozz vele.

Ha megvan a barátság akkor lehet rendesen kipuhatolni,hogy mi helyzet (leszbi,hetero,kiváncsi,nem is tudja mit akar).

A válaszokból,lehet kiindulni.

2018. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Amit írtál, abból én úgy látom őt is érdekled.

Jók az előző kommentek, fogadd meg. De írj olyat, hogy rájöjjön, mi a helyzet. Persze jó, ha nem tök egyértelmű, szal legyen visszavonuló utad, de ha akarja, értse a szitut. Tetszeni fog neki is, meglátod :)

A tetkó jó ötlet, azt bárhogy lehet mondani. Már ha tényleg szeretnél tetkót egy amatőrtől :)) De pl. henna?

2019. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Nagy_Manitu ***** válasza:
0%

Leszbianizmus? Suli?

Azért ott még nem tart a világ,hogy ezt nyiltan felvállalják a sulikban....

Ero... Ne a Suliban. S ne mások elött!

Akkor sikered lesz, ha vevö arra amit nyujtani szeretnél!!:)))

2019. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sulinkba elegge elfogadott a dolog:D Tudjak rolam hogy mi a szitu.Van 1meleg pár és 1leszbikus pár a sulinkba akik nyiltan fogják egymás kezét és adnak egymásnak szájra puszit.Ezzel nem hiszem hogy gond lenne:D
2019. jan. 12. 19:23
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

lol XD

hát ha tudják rólad, mondd meg neki, hogy "tetszel" ne szarakodj :D ha ennek tükrében nézegeti a profilod is instán akkor csak érdeklődik :D

de nem igaz, hogy nem tudsz valami full alibi témával ráírni :D csak van valami olyan ruha vagy kiegészítő, amivel el tudsz indítani egy beszélgetést :D vagy azok alapján amiket lájkolt :D de még mindig játszik a klasszikus véletlenül neki írsz más helyett :D vagy egy sima kérdés milyen napja volt a suliban mert láttad, hogy blabla :D ne parázz már :) csak lazán :)

2019. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!