Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 30 fölötti nők! Szexelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti nők! Szexelnétek egy nálatok jóval fiatalabb,20-as évei elején járó lánnyal?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem, még egy 29 évessel sem nagyon mennének bele, csak ha eleinte nem tudják hogy 29 :D


De ha tévedek, akkor megcáfolhattok, privátban is.

2018. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2018. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ha szimpatikus és működik a kémia. Attól, hogy biszex vagyok még nem fekszem össze mindenkivel.
2018. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy összefeküdnének. Ezek a nők (akik már a leszbikussághoz fordultak) örülnek bárkinek.
2018. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát 4-es válaszoló, ezt igencsak benézted! Egy leszbikus vagy biszex nő sem fekszik össze akárkivel, mert attól, hogy valaki nőként vonzódik nőkhöz (is), nem tart minden nőt vonzónak! Én pl. kimondottan nőies és szép nő vagyok, normál testalkattal, és kizárólag ilyen nőkhöz vonzódom, amilyen én is vagyok, plusz korbeli kikötésem is van, hogy hánytól hány éves korig jöhet valaki szóba nálam. Pont emiatt nagyon sok nő nálam kiesik: a kövér, igénytelen nőket automatikusan elutasítom, de a férfias nők sem jöhetnek nálam szóba. Szóval ezt enyhén szólva is benézted! Hogy pedig a Kérdezőnek is válaszoljak: nagyon fiatal lányokkal sem kezdek, mert egyszerűen nem látom a potenciált, hogy 21-2 éves lány vagy annál fiatalabb a párom lehetne. A szex kedvéért pedig nem fekszem le senkivel, mert párkapcsolatban gondolkodom, nem kalandokban, vagy szexkapcsolatban. 31 éves nő
2018. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Én még 60 éves hetero férfiként is szexelnék egy leszbikus 20+-os lánnyal. Nem olyan veszélyes dolog az! :-)
2018. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nagybotos ***** válasza:

K3edves #5/6 ! De szépen fogalmaztad, aSZÉP belsődet!

Gratu!

2018. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

30/N

2018. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen

30/l

2018. dec. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus és bejövünk egymásnak, persze :) 38L
2018. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!