Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit jelent a narancs a leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a narancs a leszbikusoknál?

Figyelt kérdés
Egy rajzolt képen lattam, hogy a meleg noi kapcsolatban az egyik csajnak "narancsok vannak a gatyajaban", meg a múltkor egy videóban dobálta a tarancsot a bőr cipőjére egy youtuber, és odaírta, hogy ezt csak a leszbik érthetik.

#párkapcsolat #narancs #Leszbiuksság
2018. dec. 5. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az orange is the new black jutott eszembe. Abban vannak leszbi csajok. (Nem tudom pontosan, úgyhogy nem kell kiosztani.) :)
2018. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Tudom ki az a YouTuber akire gondolsz. Az első jól sejti, az Orange is the new Black című sorozatra céloz, ami egy női börtönben játszódik és leszbikus szerelmek szövődnek benne. Népszerű sorozat a leszbikusok körében.
2018. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Azt inkább börtön sorozatnak itéltem...amúgy nagyon mű. Csak azért szeretik egymást mert nincs férfi...

Ha ló nincs jó a szamár is alapon.

2018. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért mert nem súlykolják beléjük,hogy a kannak kell lenni mert az a normális. A zavaró tényezők eltakarítása után kiszélesedett a látókörük és rájöttek hogy nem kell szamár mert van ló.Illetve anyagi támogazásra sincs szükségük odabent😀
2018. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

Amúgy az nem játszhat közre, hogy nincs hosszú körmük, és nem tudnak narancsot hámozni? Vagy ez nagy hülyeség?

2019. jan. 23. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Az amcsi dutyikban,meg a világ számos táján szükségvan anyagi támogatásra odabent...
2019. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!