Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tennétek sorrendbe az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tennétek sorrendbe az alábbi lépéseket?

Figyelt kérdés
Kapcsolat, csók, szex, szeretlek

2019. jan. 12. 13:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

csók, kapcsolat, szex, szeretlek

(jó sokan szeretnek kérdező :D jó trükk)

2019. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%
Csók, szeretlek, kapcsolat, szex
2019. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Érdekes, hogy a legtöbb embernél a szex mennyire a végén van. Pedig szerintem a jó párkapcsolat egyik alapja a jó szex, ergo én szeretem azelőtt megtapasztalni, milyen a partnerem az ágyban,sőt a csók is elég fontos, mielőtt esetlegesen összejövünk. Tehát:


Csók, Szex, Kapcsolat, Szeretlek


19/L

2019. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a legideálisabb, ha először meg van az érzés, hogy szeretem, aztán csók, szex, majd kapcsolat. De a szex és a kapcsolat fel is cserélhető. A "szeretlek", mint vallomás, pedig bárhova beilleszthető, attól függ mikor érzem úgy, hogy ki kell mondanom.
2019. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Csók, szex, kapcsolat, szeretlek


21/N

2019. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
Szeretlek,csók,kapcsolat,szex.
2019. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
csók, szex, kapcsolat, szeretlek
2019. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Csók, szeretlek, kapcsolat, szex
2019. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Csók,sex,kapcsolat,szeretlek.
2019. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%

Én inkább azt nem értem, hogy miért szerepel szinte mindenkinél a szeretlek az első helyen?!

Előbb mondjátok valakinek, hogy szeretlek, minthogy csókolóztatok/szexeltetek volna vele?!


Bár az is igaz, hogy milyen sorrendre gondol a kérdező. Ha fontossági akkor oké.


De úgy tette fel a kérdést, hogy "lépéseket", szóval én egyből arra gondoltam, hogy milyen sorrendben következzenek egymás után.


Szóval az én sorrendjeim:


Ha lépések: csók,szex,kapcsolat,szeretlek (a szex és a kapcsolat felcserélhető, helyzettől függően.)


Ha fontossági: Kapcsolat, szex, csók, szeretlek (mert a szeretlek az csak egy szó, ezer meg egy formája van, hogy kimutasd azt a másikak, hogy szereted, nem csak szavakkal lehet tudatni)

2019. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!