Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex lányok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok van olyan híresség aki heterónak vallja magát de nektek meggyőződésetek hogy nem az, vagy legalábbis úgy érzitek?

Figyelt kérdés
Ki az?

2019. jan. 14. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Dominique Provost-Chalkley
2019. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Camila Cabello

Anna Kendrick

2019. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Camelia Cabello miért?
2019. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nagyon támogató talán kicsit túlságosan is. Pl a turnés pólója szivárványos, meg nagyon sokszor lóbál szivárványos zászlót.

Az albumján a számok szövege egyértelműen a szerelemi dalok, és ő maga két dolgot árult el róla. Saját tapasztalatból íródott és nem a fiúkról szól. :D Plusz egy felvállalt kapcsolata volt az album előtt egy sráccal ami kb 1 hónapig ha tartott, és azt is mondta hogy utálja amikor az emberek azt hiszik róla szól az album.

Aztán szokott érdekesen, félreérthetően viselkedni lányok társaságában, ha kapcsolatról, szerelemről beszél mindig azt mondja h "somebody" sose hogy "he", Tumblr-en is néha érdekeseket posztol, és egyszerűen érzem is rajta. Amikor még a Fifth Harmonyban volt, egy másik lánynál is éreztem hogy van benne valami, Laurennél-akiről amúgy pletykálták hogy volt köztük valami Camilával, arről is elég sok bizonyíték van- és ő azóta coming outolt mint biszex. Plusz egy másik Fifth harmony tagnak adott egyszer egy puszit a szájára.



Nem tudom mennyire beszélsz angolul, de nézd meg érdekeseket mond.


https://www.youtube.com/watch?v=zVHlWF3ezLE


Plusz a tény hogy ennek a videónak van még két része...:D

2019. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Billie Eilish
2019. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Róluk én is mindről gondoltam már. :)

Írjatok még!

Ment a zöld amúgy mindenkinek.

2019. jan. 14. 23:56
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Taylor Swift.
2019. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Dakotah Johnson
2019. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Dua Lipa
2019. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el hogy mindenki olyanokat mond akikről nekem is volt már ilyen megérzésem. :D

Köszi mindenkinek még írhattok nyugodtan.

2019. jan. 16. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!