Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan szoktátok mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktátok mondani magatokról hogy a lányokat szeretitek, hogyan nevezitek meg magatokat? Meleg? Leszbi (~kus)? Homoszexuális?

Figyelt kérdés

Nekem még elég új ez az egész, nem tudom mi az elterjedt, legkevésbé idiótán hangzó...


Köszi előre is!


2019. febr. 2. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Hogy a lányokat szeretem, ennyi.

De amúgy a homoszexuális alatt hiába hivatalosan lányokat is lehet érteni, a fiúkra használják.

Meleget is inkább fiúkra, de az jobban belefér. Amerikában, Dél-Amerikát is beleértve amúgy szinte mindig a gayt (meleg) használják lányokra, fiúkra egyaránt.

Talán a leszbikus a leggyakoribb de én azt nagyon nem szeretem, kifejezetten a leszbit, mert általában negatív értelemben használják, szerintem a férfigyülölő, tüsi hajú, férfinak kinéző butch leszbikusokra asszociálnak sokan a szó hallatán, amikor valójában a leszbikusoknak csak egy kis rétege ilyen. Meg a leszbiből erednek a leszboszi, leszbicica, leszbika kifejezések amiktől herótom van, és általában le se tudják írni rendesen, sokat látom úgy hogy lezbikus ami szintén zavaró.

De te hívd úgy magad ami neked kényelmes,tetszik. :)

2019. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
+1 a lányokat szeretem
2019. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is, a lányokat szeretem/a nőket preferálom.


De szoktam magamat homoszexuálisként vagy melegként tituálni.


Barátok között pedig a bu-zi meg a hominyomi, amit legtöbbször használok. Bár mindkettöt használom ezen az oldalon is, kérdéstől függően.

2019. febr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaradt: a leszbikus / leszbi szót én sem szeretem :S
2019. febr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A "leszbikus" szóra mindenki felfigyel, bárhol mondom, a "leszbi"-re ugyanígy illetve gusztustalannak tartom, így marad a meleg.
2019. febr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Èn is a “lányokat szeretem” kifelyezést használom. Esetleg azt mondom hogy melee vagyok

Nagyon ritkán a “saját kapura játszom” is müködik. De ez környezet függö.

A lesz I/leszbikus szavakat nem szeretem

2019. febr. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. febr. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!