Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van ez a jelenség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség a leszbikusok között?

Figyelt kérdés

Sok leszbikus miért vèdi itt annyira a pasikat?


Félreértés ne essék, én biszex nő vagyok , viszont éppen ebből adódóan van elég tapasztalatom velük kapcsalotban. Maradjunk annyiban hogy nem kell ám őket annyira félteni,ahogy ebben itt védve vannak, higgyétek csak el,én tudom:D Ráadásul itt is rengeteg olyat látok hogy provokatív,szexista dolgokat írnak,egy-két nő beszól nekik, erre jön 20 leoltás meg egy akasztófa a nők felé,pedig általában igazat ìrnak:D Pár kérdéssel alattam is szénnè vannak oltva a feministák(pedig az jó dolog).Szóval ne sértődjetek meg lányok,de nèha elég infatilisen reagáltok ebben a kérdésben(amúgy csíplek benneteket persze😘)


Csak érdekel hogy ez valami új divat köztetek vagy csak a tapasztalatok hiánya teszi? Vagy honnan jött ez az hónort hogy a pasik sérthetetlenek? :D


2019. febr. 6. 11:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
83%
2019. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
De mondjuk azok a leszbikusok akikkel élőben voltam nem voltak ennyire szélsőségesek ebben a témában, sőt. Szóval ezért kérdem,hogy ez valami netes hullám vagy micsoda lehet ?🤓
2019. febr. 6. 11:22
 3/49 anonim ***** válasza:
73%
Nekem alapvetően az a problémám az itt garázdálkodó férfigyülölő leszbivel, a hírhedt 51%-os hozzászólóval, hogy szerinte minden nő utálja az apját, csak mert férfi. Vagyis az ő primitív logikája szerint, ha valaki férfi, akkor automatikusan egy aljas szemétláda is. De gondolom ez az idióta liba teljesen ki van akadva, ha valaki homofób... Miért elfogadható szerinte a férfigyülölet, és miért nem a homofóbia? Mindkettő magatartás iszonyú primitív viiselkedés! Igen, léteznek aljas, gonosz férfiak, de ugyanúgy gonosz, aljas nők is. Tudnék mesélni korábbi munkahelyeimről, ahol kolléganőim részesítettek mobbingban. Kedvelem- e azokat a volt kolléganőimet? Nagyon nem, mert nem tisztelték a határaimat. De utálom-e ezért a világ összes nőjét? Nem, mert sok nagyszerű nőt ismerek. Ahogy egyébként sok nagyszerű férfit is! (Többek közt az apukámat, akit az 51%-os kommentelő szerint utálnom kéne, holott apukám nagyon szeret engem, és mindig hisz bennem, amikor én pl. nem...) Biszexuális nő vagyok.
2019. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Pl.erről a támadó mentalitásról beszéltem,holott ez csak egy véleménnyilvánító,filozofáló kérdés, nem provokáció:D


De érdekes,mert az eddigi barátnőim reálisan gondolkodtak ebben a kérdésben,de itt sok hölgyike teljesen elvesztetett a realitás-érzékét ha a pasikról van szó:D


Vagy nemes egyszerűséggel csak annyi lenne a jelenség hátterében,hogy rengeteg a kamus pasi(jó néhányba belefutottam már) és ők reklámoznák magukat?:D


Jöhetnek vélemények nyugodtan,de ez ilyen agresszívitást hanyagoljuk már:D

2019. febr. 6. 12:36
 5/49 anonim ***** válasza:
81%

Valszeg van olyan hogy valaki csakazért is igyekszik nem megfelelni a sztereotípiáknak...mivel azt hallja hogy a leszbik fiúsak, utálják a férfiakat, nem smikelnek stb ők akkor csakazért is meg akarják mutatni.


A nagy többség persze nem hiper femme vagy atom butch, és bár látja hogy a szexizmus él és virul, de azért nem gondolja hogy az összes pasi egy vadállat.

2019. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
19%
Szerinted a feminizmus miért jó dolog? Véleményem szerint, minden szélsőséges megnyilvánulás, legyen az vallási, mozgalmi, vagy sztereotípia, szűk látó körre vezethető vissza, valamelyest az intelligencia hiányára.
2019. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
54%

Nézd a feminizmusnak is van több alfaja. A legtöbb feminista messziről kerüli a radfem vérgőzös csőcseléket de attól még nem kell az egész mozgalmat elásni.

Vannak olyan alapvetések mint pl. ugyanannyit kéne fizetni egy nőnek is azonos beosztásban, az asszonyt nem kéne verni, vagy hogy ne az apád döntse el hogy kihez mégy feleségül vagy esetleg ha a 5. hónapban elhal a magzat lehet nem kéne megvárni a természetes szülést mert kb. egy hét után elkezdesz belülről fogadni...

2019. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
56%

A feminizmus nem szélsőség drágica, mindössze a női egyenjogúságot, összefogást,alapvetően a női haladást szorgalmazza, semmi köze a pasikhoz, vagy a pasikhoz való hozzáállásnak. Pl.az elmaradott országokban,mint Indiában,ahol a férfiak büntetlenül verhetik,vagy megölhetik a nőket,egy feminista mozgalom,a Rózsaszín Banda védi a bántalmazott nőket. Vagy az arab országokban,ahol szaporodnak a savas támadások(inkább ne nézz képeket ilyen nőkről és gyerekekről)amit szintén büntetlenül hagynak a hatóságok feminista mozgalmak harcolnak a sav vásárlásának szigorításáért,szorgalmazzák a bírósági ítélethozatalt és igyekeznek a nyilvánosságra hozni az ilyen nők történeteit,segíteni őket, vagy az iszlám országokban,ahol vallás-ellenesnek tartják a nők oktatását,a feministák lobbiznak hogy a lányok is járhassanak iskolába.


A nyugati országokban pedig nők társadalmi felzárkózását, önállósodását igyekszik megvalósítani,Pl.Beyonce is feminista nőnek vallja magát és láss csodát,nem akarja bántani a szegény kis pasikat,de pl.olyan megjegyéseket mond,hogy : " Hiszek benne,hogy nők anyagilag függetlenedhetnek a pasijuktól".


Attól hogy néhány szélsőséges is feministának vallja magát még nem kell minden feministát egy kalap alá venni,tudod:D


A feminizmus tényleg csak azokat zavarja akik szerint még ennyi szabadgás sem jár a nőknek,ebből a szempontból tényleg az elnyomó férfiak ellen harcol,de nem nyílt harccal,DE csak abban az értelemben hogy szúrja a nőgyülölők szemét:D Több ilyen van mint gondolnád.


Na,most hogy túltárgyaltuk,jöhetnek értelmes vélemények is, ne fröcsögjünk már, ez a szint még lejjebb van mint a férfigyűlölők szintje:D Inkább derítsük ki együtt ezeknek a ferde nézeteknek az okát:D

2019. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%
Kédező, az nem agresszivitás, hogy leírtam, vannak jó emberek mind a nők, mind a férfiak között is, ahogy vannak szemétládák mindkét nem tagjai között is. Ahogy az sem, hogy mind a nemi alapú gyűlölet, mind a homofóbia iszonyat primitív viselkedés. Egyébként nő vagyok, ahogy írtam. Szóval nem kéne engem leszólnod!
2019. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
88%

Én azért futnék egy kört ebben a támadó mentalitás témában, mert elolvasva a kommenteket nem láttam semmi támadó jellegűt. Szimplán az illetők kifejtették a véleményüket mint ahogy ezt tetted te is, vagy aki nem ért veled egyet az már támadás?

Én mindenesetre megkockáztatom, hogy agressziv pasivédő ilyengondolkodásmóddalnemislehetszleszbi-nek leszek titulálva: én sem értek egyet a véleményeddel.

Az, hogy valaki férfi vagy nő, egy külső jegy, ha lebutítjuk az egészet és kivesszük a biológiai részét. Tehát az alapján ítélsz meg valakit hogy néz ki, nem az alapján amilyen. Én nem látok különbséget eközött és a rasszizmus között. Sok ember elből elítél valakit, mert a bőr színe nem egyezik meg az övével, annak ellenére, hogy bármit is tudnának róla, ez ugyanaz a szituáció, elítélsz valakit azért mert hímtaggal rendelkezik anélkül, hogy tudnál bármit is róla. Ez nem arról szól, hogy a pasik szentek és sérthetetlenek, hanem arról, hogy ne ítéld meg két ökör alapján a világ népességének a felét. A feminizmus meg szép és jó dolog, addig a pontig amíg valaki nem esik ebben túlzásokba és tisztában van azzal, hogy mi ennek az ideológiája. A feminizmus arról szól, hogy a nők legyenek egyenjogúak a férfiakka. Kihangsúlyozom mégegyszer EGYENJOGÚAK és nem felsőbbrendűek. Sokan már az utóbbi szélsőséges kategóriába tartoznak és ezzel maga a feminizmus alapja borul fel, mert az semmiben sem másabb, hogy egy nő felsőbbrendű mint egy pasi, maximum csak másik oldalán vagy ugyanannak a lónak. A végére pedig egy találóskérdés mert sokat fecsegtem és biztos már uncsi a végére:

Ha születik egy gyermek aki nőnemű a biológiai felépítése alapján, de ő később úgy dönt, hogy ő férfiként szeretné élni az életét, mert rossz testbe született. Nyilván az ő számára sértő azt mondani, hogy nő, mert nem annak vallja magát, tehát teljes értékű férfiként kezeled annak rendje és módja szerint mégsem született biológiailag férfiként, akkor a mocskos szennyes férfiúi lelkület abban a pillanatban megszállta ahogy ő kijelentette, hogy innentől hívjatok Bélának?

Az meg, hogy valaki a gyk-n vagy teljesen más fórumon tapasztaltak alapján ítél meg bárkit azért is értelmetlen, mert itt mindenki névtelenül írogat, nyilván következménye nincs annak mit írsz le és egyes embereknek csak a szája nagy de ha szemtől szemben állsz vele már nem ugyanazt mondaná el neked. A hülyékkel foglalkozni időpazarlás, szerintem.

2019. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!