Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezt most hogy!? Valaki magyará...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogy!? Valaki magyarázza meg nekem, mert megőrülök!

Figyelt kérdés
19 éves középiskolás lány vagyok. Szeptemberben váltottam sulit. Az egyik lány az osztályból kezdettől fogva gyűlölt engem, nekem is kezdettől fogva nagyon ellenszenves volt. Folyamatosan piszkáltuk, sértegettük egymást. Olyanok előfordultak, hogy tesi óra után szétdobálta vagy elrejtette a ruháimat, én meg belerágtam a szendvicsébe vagy jól megcukroztam, vagy épp kivágtam a kukába, meg rendszeresen összefirkáltuk egymás könyveit, füzeteit és még ezer más húzás, amikért nem egyszer mindketten intőt kaptunk. A szüleink is meghökkenve nézték, az osztálytársaink is nem győzték mondani, hogy ne foglalkozzunk a másikkal, senki nem értette mire fel ez a nagy ellenségeskedés, én legalábbis nem tudtam értelmes magyarázatot, minthogy ki nem állhatjuk egymást. Tegnap tanítás után, mivel most mi vagyunk a hetesek (sors fintora), nekünk kellett rendet rakni a teremben, többiek elhúzták a csíkot, ketten maradtunk és naná, hogy megint összevesztünk és ezúttal egymásnak estünk. Csúnya verekedés volt, pofonok, hajcibálás, ütés, rúgás, majd dulakodás közben egyszer csak szorosan magához ölelt és megcsókolt!!! Totál váratlanul ért, magam sem értem miért, de viszonoztam a dolgot és hosszú percekig sírva ölelkeztünk és csókolóztunk! Végül azt mondta, hogy beszéljük meg holnap, majd elrohant! Teljesen le vagyok dermedve! Nem értem, sem a lányt, se magamat, hiszen teljes szívünkből gyűlöltük egymást, legalábbis eddig azt hittem, de akkor mi volt most ez!? A lány ma nem jött suliba, szóval a "beszéljük meg" elmarad. Légyszí segítsetek nekem, mondjatok okosakat, mert számomra egyszerűen felfoghatatlan!

2019. febr. 19. 14:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mi volt a kettőtök közti gyűlölet oka? Féltékenység?
2019. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Ez a viselkedés iszonyat alpári és gyerekes.
2019. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Mindezt 19 évesen?...
2019. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Bozsikrisz ***** válasza:
86%

Ez most komoly, hogy 19 éves létedre ilyeneket csinálsz? :D

Na mindegy, ha megdumáltátok, majd írd meg, hogy mire jutottatok. De így látatlanban azt mondanám, hogy elég súlyos lelki terheket cipeltek, ha ilyen szélsőséges érzelmi megnyilvánulásaitok vannak.

2019. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Remelem egyszer egy filmben viszontlatom ezt a jelenetet
2019. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen én is ezt akartam írni, eléggé filmbe illő... vagy az óvodába.. :D
2019. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Durvák vagytok :D Én élőben is megnézném :D Sőt át is élném. Nem áll tőlem távol, mert én is elég szélsőséges vagyok. Szóval ha megpróbálok a csaj fejével gondolkodni, akkor szerintem mélyen legbelül valójában eddig is szeretett. Aztán ki tudja..ezt csak ő tudhatja.
2019. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Hát én magamból indulok ki. Fiatalabb koromban azokkal a fiúkkal piszkálódtunk akik tetszettek nekem és akiknek én is tetszettem. Általánosban olyan is volt hogy egy fiú mindíg meg húzta a hajamat, egyszer belém is rúgott, folyton kötekedett és mindíg sírva mentem haza. Pár év múlva kiderült hogy mindezt figyelemfelkeltésből, mert szerelmes volt belém én pedig rá se hederítettem. Szerintem az lehet ennek az oka a te esetedben, hogy neki az elejétől kezdve tetszel, de nem vállalja fel hogy leszbikus, a suliban nem tudja senki és most haragszik rád mert bejössz neki és fél hogy a suliban ezt valaki észre fogja venni, ezért próbál úgy csinálni mintha utálna, hogy mások ne vegyék észre hogy igazából pont az ellenkezője. Ő ezért kötekedik, te pedig csak szimplán viszonzod ezt mert nem hagyod magad. Ma meg csókolt mert nem bírt tovább titkolózni meg aztán nem is volt ott senki aki látta volna így meg merte tenni. Téged pedig váratlanul ért a csók, lehet jó is volt így érthező hogy vissza csókoltad. Egy csók hevében (főleg ha ilyen váratlanuk történik) nem tud gondolkozni az ember. Ezt már magadnak kell eldönteni hogy tetszik e illetve hogy egyáltalán leszbikus vagy e.
2019. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
"azt mondta, hogy beszéljük meg holnap, majd elrohant!" Akkor a takaritás még hátra volt?:-)))
2019. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
3%

Eddig tartott az előjáték.

Meg volt a csók,jöhet a ?

Leszbi vagy, akkor a sex.

Ha heteró vagy,akkor a zsarolás.

2019. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!