Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek számít, hogy a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít, hogy a párotok milyen magas? Vannak ezzel kapcsolatban preferenciáitok?

Figyelt kérdés
Nekem a párom alacsonyabb nálam és ahogy belegondoltam, nagyon szeretem, hogy én vagyok a magasabb. Persze, ha ő lenne akkor is szeretném, mert a személyisége rögtön lehengerelt, de azt is imádom benne, hogy olyan kis picike és ha hozzám bújik/megölel akkor pont tudok egy csókot nyomni a homlokára. Nektek vannak ebben preferenciáitok?
2019. febr. 25. 12:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Én 173 vagyok és talán annyi preferenciám van, hogy a tőlem szélsőségesen magasabb vagy alacsonyabb lányok annyira nem vonzóak számomra. Gondolok itt pl egy 150 cm körüli vagy egy 190 cm körüli lányra. Azt szeretem ha magasságban közelítünk egymáshoz.
2019. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Hát a 156 centimmel még nagyon nem volt választási lehetőségem, de nekem igazából nem is ez a döntő tényező nálam :) (bár már volt velem egymagas barátnőm, meg 2 fejjel magasabb is, mindkettőhöz jó volt hozzábújni. )
2019. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

A párom 163 cm, én pedig 175 😂 Engem nem zavar, néha szoktunk azon szórakozni, hogy jó lenne lefaragni egy olyan 10 centit mindkét lábamból. :) Én úgy szeretem őt, ahogyan van, mindenestől! :)


24L

2019. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
167 cm lehetek kb, az előző párom igazából egy magas volt velem, igazából oly mindegy.
2019. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Én férfi vagyok, de nekem a magasabbnők terszenek, tudom fura.
2019. febr. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én olyan 160-165 vagyok a jelenlegi párom magasabb nálam. Nem mondanám, hogy kifejezett preferenciám, ha magasabb a párom.

Az egyik exem alacsonyabb volt, mint én és imádtam, pont az általad is felsorolt dolgok miatt.

Ellenben alacsonyabbnak lenni is jó, odabújni a nyakához, felpipiskedni a csókhoz, vagy amikor hátulról átölelném és adnék puszit az arcára akkor az egy kisebb küzdés. :) Bár nagykifli szerephez ragaszkodom, ha alacsonyabb vagyok, ha magasabb...

A párom viszont az nála alacsonyabb lányokat preferálja tudtommal.

2019. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Én elég magas férfi vagyok, pár centi híján 2 méter és szinte minden nő alacsonyabb nálam. Egyszer volt egy 190 centis barátnőm, ő is alacsonyabb volt és jól esett ölelgetni. Ha lehetne választani, inkább 180 centis barátnőm lenne, mint 160 centis, de nem csak ezen múlnak a dolgok.
2019. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
sok meleg úristen...Xd
2019. dec. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!