Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van okom félni/féltékenynek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni/féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

A barátnőm sokat lóg a legjobb barátnőjével, gyakran hármasba is szoktunk. (A barátnője neve tegyük fel, hogy Zsófi)

Szóval Zsófi sok yuri animét néz, kedvenc zenéje a "girls like girls". Volt már párkapcsolatban lánnyal. Szoktak ketten tartani pizsamapartit is. Lehet, hogy a barátnőm megcsal Zsófival?

18F (a barátnőm 16, a barátnője 14 éves)



2019. márc. 6. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nagy a valószínűsége, hogy Zsófi bepróbálkozott nála, főleg pizsamapartikkor, akkor meg pláne ha nem csak üdítőt is isznak mellé.
2019. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szóval nem alaptalan a gyanúm?
2019. márc. 6. 16:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy bepróbálkozhat és másik dolog, hogy a barátnőd engedett neki. Lehet nem próbálkozott be, így nincs is miről beszélni. De az is lehet, hogy bepróbálkozott és a barátnőd elutasította.
2019. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A baratnod baratnojerol tudod vagy sejted, hogy leszbikus? Ha nagyon jo baratnok, nyilvan sok idot szeretnenek egyutt tolteni. Szerintem az, hogy egyik a masiknal alszik mrg nem feltetlenul jelenti azt, hogy van is koztuk vmi.
2019. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Én ha 16 éves lennék, hamarabb választanék egy tőlem idősebbet, mint egy 14 évest. Gondolj bele, az a 4 év valószínűleg nagyon meglátszik közted és Zsófi közt.

Egyébként egyetértek a többi kommentelővel, szerintem 100,hogy Zsófi rámozdult a barátnődre. A legtöbb 14 éves (és most a régi énemből is kiindulok) ilyen, nem gondol bele mélyebben, hogy egy párkapcsolatot tesz tönkre.


18/LL

2019. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Várj, most olvasom hogy fiú vagy.

Ezesetben sokkal gázabb a szituáció, mert egy lánnyal nehezebb "szembe szállnod", ha esetleg a barátnődnek is bejön Zsófi. (bár még mindig nem hiszem, mert a 14 nagyon fiatal) Azt pedig továbbra is gondolom, hogy Zsófi bepróbálkozott valószínűleg..

Ezért nem szeretek én se biszexekkel együtt lenni (bár úgy tűnik bevonzom őket)

, sokkal jobban fáj ha egy férfivel csalnak meg, teljesen tehetetlenül érzem magam.


Én azt javaslom, hogy kérdezz rá a barátnődnél, mert így nehéz kideríteni. A heteró lányok is úgy viselkednek sokszor, hogy azt hinnéd egy pár :D

Kérdezz rá, hogy megfordult e már a fejében régebben, hogy esetleg biszexuális vagy ilyesmi.


Előző voltam

2019. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Találtam egy verset Zsófi zsebében, ami több pontban is olyan mintha a barátnőmről szólna... Eléggé para. Ráadásul az utolsó sorban a neve is benne van... Mostmár csak az a kérdés, hogy a barátnőm viszonozza-e...
2019. márc. 6. 17:01
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Miért turkálsz 14 éves kislányok zsebében????
2019. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha zsófi hetero akkor is meglehet fektetni,voltam már hetero nővel vsak tapasztalatból mondom, pizsi partin barmi elfordul.
2019. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Féltem, hogy lenyúlja a barátnőm, azért turkáltam a zsebében...
2019. márc. 6. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!