Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Baráti kapcsolatban 2 nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti kapcsolatban 2 nő között elhangzik olyan többször is a másik felé, hogy "szépségem" barátilag? Vagy ez jelezhet vonzalmat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 13. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Mi a hetero bnőmmel szívemezzük egymást

Ez még nem jelent semmit

2019. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha kölcsönös, akkor simán lehet ez játékos közvetlenség.

Ha meg csak a menőbb csaj szépségezi csak le a szolidabbat barátnőjét, akkor ez finom tudatása annak, hogy ő irányít.

Női főnökök is sokszor leszépségezik beosztottjaikat.

2019. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én is szoktam így szólítani a heteró barátnőimet, ez önmagában még nem jelent semmit. Vannak egyéb más jelek, amik vonzalomra utalnak?
2019. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A huspultban dolgozó hentestől is halottam ilyet.

Szerintem ez semmit sem jelent,amolyan kedvesség.

2019. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért a szívem nem egyenlő a szépségemmel.A szépségem intimebb,személyesebb,és inkább a "külsőségekre" vonatkozik.A szívemet még a tanárok is mondják a diáknak.Az pedig megint más,ha flegmán,ironizálva vagy viccből mondják baràtok egymásnak vagy akàr a főnök a beosztottjának,de itt normális,átlagos stílusban mondta.Emellett sokszor mondta,hogy szép vagyok,jól nézek ki,megpaskolta a seggem,amikor pl mondta ölelés közben,hogy induljak ide vagy oda.Egyébként ilyen egy percig szoktunk ölelkezni kb,és sokszor simogatta is közben a hátam.Ez csak szimpla barátság vagy netán több?
2019. márc. 14. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Amiket a legutolso kommentedben leirtal, az szamomra tobb. Vonzodom a nokhoz es aki tetszik es erzem, hogy kolcsonos azzal hasonloan viselkedek. De amugy sok elvileg heteronal ezek normalisak, de tobb is lehet (magambol kiindulva, hogy en akkor csinalom ezeket, ha erzek iranta valamit. Barataimmal semmi ilyen.. Nem olelgetem oket percekig, nem mondom, hogy szepsegem, max, hogyha megkerdezi jol all-e neki valami, akkor mondom, hogy jol nez ki benne)
2019. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi baratok vagyunk az egyik leszbikus baratnommel. Nalunk csattant rl csok. En kezdemenyeztem. Azota mindig utalgat a szexre. Lehet, szorakozik vrlem nem tudom. Nehez eldontenk. Van hovy csikiz, megmassziroza a vallam. Igaz, mi baratok vagyunk.
2019. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!