Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek egy ilyen punci látványa milyen lenne?

Figyelt kérdés

Meleg lányok! Megismertek egy szimpi lányt, vagy egy buliban összegabalyodtok valakivel és belecsaptok egy egyéjszakásba.

Egy ilyen jellegű puncit szépnek tartotok/ ehhez is lelkesen állnátok hozzá, vagy taszítónak találnátok?:


Aminek baromi nagyok a kisajkai, túl nagyok,(olyan amit már inkább plasztikai sebészeten le szoktak kapni), és emellett ráncos, sötétbarna, stb.

Van olyan punci, amire mégha magatokban is, de azt gondoljátok, hogy "jaj".

(csak azért kérdezem, mert pl a heteró srácoknál hallottam már ilyenről)



2019. márc. 25. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Hülyeség ez a kérdés!

Ha elmegyek veled pl egyéjszakázni, az azért van, mert tetszel. Te tetszel! Valami vonz benned és húz hozzád! Ha bejön az, amilyen voltál este, vagy az elmúlt napokban, téged kívánlak a személyed, személyiséged miatt! Akkor már nincs testrészed ami ne tetszene

2019. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Ha gondod van a punciddal, inkább pasit keress (legfeljebb nem fog nyalni). :)
2019. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha már említetted a hetero srácokat, akkor én közülük egyként állítom, hogy az ilyen fodros kisajkak szerintem irtó szexik, emellett az is nagy előnyük, hogy külön-külön be lehet kapni őket, játszani lehet velük. De visszatérve a technikáról az esztétika terére: mindenkinek más a szép, legyen az férfi vagy nő. Valakinek tetszene, valakinek nem, ilyen a világ.
2019. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
Szar életed lehet...
2019. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
A heteró srácok, akik azt írják-mondják, hogy nem tetszik nekik a salátás punci, azok még szüzek, kisfiúk. Képen, filmen látták, és egymás között beszélték meg, hogy csak a babapunci a szép.
2019. márc. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%

Jól látod kérdező vannak akiket zavar vagy ha magamról beszélek taszít a saláta vagy fodros nuni.

Számomra a babanuni a nyerő, annál szebb látvány nincs is mikor a bársonyos combok között egy csík van.

Nekem össze fut a nyál a számban ilyenkor...


De biztos vannak akiknek az tetszik ami neked van.


F/42

2019. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen egyetértek az 1-es válaszolóval. Aki meg problémázik, az amúgy teljesen rendben lévő, puncid milyenségén, az nincs tisztában azzal, hogy milyen sok féle is van. Nem csak "saláta" és "baba" létezik. Sosem értettem ezt a két szent és sérthetetlen kategóriát.. Ez egy bullshit. Én például egyik sémába sem tudom besorolni az enyémet. Személyes véleményem a tiédről pedig az, hogy nekem nagyon is tetszik, ha valakinek nagyok a kisajkai. Nincs veled semmi baj. Ne kattogj ilyeneken. 23/L
2019. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

#6 Lányokat kérdezett, de ok.


Szerintem nincs olyan. Max ha látszik rajta, hogy ápolatlan. Aki meg nem fogadja el hogy hogy néz ki, az meg nem érdemel meg. :)

2019. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
#10 nyugodt szívvel. Te voltál az egyetlen aki kiírta a végére, végig se olvastam a válaszokat. De ha ennyire fáj a pici lelkednek, neki is szólt :'(
2019. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Utolso. :D Csajozas csak akkor megy, ha elotte rombolod az egojukat, igaz? :D Neked meg gondolom semmi onbizalmad. :D Gyoker.

Kerdezo, ez minket nem erdekel es amugy az epelmeju ferfiakat sem, persze ez nem mintha szamitana. :)

Es ez az egesz amugy a ferfi nem kiszolgalasara megy, hogy meg egy dolog, amitol a nok kevesebbnek erezhetik magukat, aztan konnyebb predak. Undorito dolog.

2019. márc. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!