Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 35-40 feletti nők! Titeket is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 feletti nők! Titeket is nagyon felizgat egy még szűz partnernővel való szex vagy ez csak a pasikat érdekli annyira?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 02:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze ez nyilván akkor merül fel,ha a partner legalább 15 évvel fiatalabb.
2019. ápr. 3. 03:20
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok még 35 de szerintem emögött az van hogy egyes pasik "jó feleséget" akarnak nevelni a nőből....ami általában azt takarja hogy eltavarít utánnuk, főz-mos és nem pofázik. 30 fölött elég kevesen vannak akik még tapasztalatlanok, szóval ezek a pasik 99% hogy 18-20 éves kislányokat értenek ez alatt.

Két nő között ez a fajta 50es évek Stepford feleség dolog nem igazán működik szóval ritkább bár nyilván akad azért aki dikert szinte gyerekekkel akar kapcsolatot. 😒


Jelenleg komoly kapcsolatom van szóval csak elméleti szinten:

Én személy szerint nem választanék sokkal idősebb vagy fiatalabb barátnőt, és gyanakodnkék ha valaki más próbálkozna ilyen kondíciókkal. Persze, ha 30 fölött nem volt még senkivel az nem zavarna.

2019. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én egy 22-24 év körüli partnerre gondoltam a kérdésben,nem egy 18 éves szinte félig kislányra. :D

Egyébként a pasiknak nem ezért jön be szerintem a szűz lánnyal való szex,hanem szimplán szexuális okokból.

Jó lenne,ha lenne itt 35-40 felett leszbikus/biszex nő,aki tudna erre hiteles választ adni. :D

2019. ápr. 3. 10:16
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

en nem gondolnek szexualis okokra... hanem miota vilag a vilag, a no szuzesseget elvenni dicsoseg, trofea, akkor is ha nincsen benne amugy semmi kulonos, es a lanyokba is amugy ez van belenevelve, hogy vigyazz kinek adod oda magad eloszor, mert csak egy olyan alkalmad van, stb.

szoval ferfiaknal ez leginkabb trofea es amugy az elottem levo se irt hulyeseget, mert tenyleg erosen szexistanak is kell lenni ahhoz is, hogy igy tekintsenek a nokre es valoszinu ott a gond...

viszont leszbikusok tobbnyire nem olyan durvan toljak a szexizmust a sajat nemuk ellen, mert azert erre is van nagyon sok pelda amugy :) lehet lepontozni, de a nagyon noiesek meg nagyon butchok azok igen, gyakran szexistak, eleg gyk-n picit korulnezni... ugyhogy mivel letezik a szexizmusnak ezen formaja a valasz az, hogy szerintem vannak ilyenek, de elenyeszo, mert hala a jo istennek szerintem leszbiknel azert a feminizmus dominal :D remelem nem gond, hogy eszmekkel osszefuggesbe hoztam a dolgot, de en nagyon is igy gondolom, hogy osszefugg a ketto :)

2019. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sokkal fiatalabb lánnyal nem lennék, de olyannal szívesen, aki velem kábé egykorú, de valamiért most lenne először nővel. Szóval technikailag nem szűz, csak még nővel nem volt.
2019. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

De szűz legyen minden ertelmemben vagy csak nővel nem volt még ?

Én nem vagyok szűz. De lennék nővel de még nem voltam. Akkor lányok körében szűz vagyok vagy se.

2019. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondoltam,amikor a fiatalabb fél még mindenféle értelemben szűz.Nem nagyon vannak itt 35-40 körüli nők vagy miért nem válaszolnak? :D
2019. ápr. 5. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Se a 22-24 évesek, se a szűzek nem érdekelnek.

40/N

2019. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!