Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol ismerkedhetek kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek kifejezetten femme lányokkal?

Figyelt kérdés

Mindig olyan femme lányokat találok sajnos, akiknek épp kezd valami alakulni (párkapcsolat).

Vagy épp csak tomboyokat találok, akik nem jönnek be (ne sértésből).


2019. ápr. 11. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2019. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Aki balek, az sehol nem tud. Aki ügyes és jól kommunikál, akárhol.

Mindig mindenki valami konkrét helyet vagy oldalt akar...egyiken sincs több esélyed, ha szarul csinálod, vagy nem tudod hogyan szelektálj.

2019. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha cuki tomboy, küldheted őket hozzám x)
2019. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárhol ismerkedhetsz ilyen lányokkal, a legtöbb lányban megvan a hajlam. Lehet hogy a baráti körödben is van ilyen csak nem veszed észre.
2019. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakran fiús lányok próbálkoznak be nálam. Kár hogy nem ők a zsánereim. :) de ez van..
2019. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem írhatsz ha gondolod :)

Egyébként én meg nagyon úgy érzékelem,hogy eddig akárki jött be legyen az akár tomboy lány vagy inkább lányosabb mindkettő a tomboyokra megy és ahh sosincs szerencsém nekem se :D

2019. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

egyébként ez a stílus ez tényleg ekkora probléma? :/ csak én nem megyek rá így a külsőségekre? :(

mondjuk ha tomboy az akivel ismerkedek annyi tesztkérdésem pl. van, hogy strandolni szeret-e... sokan nem, mert már diszfória játszik és nem akar ezért menni... énmeg rohadtul szeretek strandolni nyáron, úgyhogy ez eleve kizáró ok amúgy :D de ezen kívül engem ugyan nem érdekel a stílusa...

2019. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: mindenkinek más az ízlése, ha a fejem tetejére állok sem fogok vonzónak tartani egy fiús nőt. Ez nem a külsőségekről szól, hanem hogy vannak típusok, amik a másik számára nem vonzóak szexuálisan. Ettől az az ember nem lesz csúnya, visszataszító vagy akármi, nincs elítélve, lehetünk tök jó barátok, kollégák vagy csak ismerősök, de ennyi.

Az a probléma inkább, hogy erre ráhúzzák, hogy felszínes, holott arról rohadtul senki nem tehet, hogy kihez-mihez vonzódik... Tiszteletben kéne ezt tartani már.

2019. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!