Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tett olyan lépéseket, amiből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett olyan lépéseket, amiből kiderült vonzódik hozzám, de nem tudja tolerálni, hogy szerelmes vagyok belé, van párja is. Hogy vegyem rá, hogy töltsön velem egy éjszakát?

Figyelt kérdés
Nem is vagyunk kapcsolatban kb 4 hónapja,mert nem tudta tolerálni,hogy szerelmes vagyok belé,pedig haverok voltunk.Voltak egyèrtelmű jelei a vonzalmának.Hogy vegyem rá,hogy legalább egyszer lefeküdjön velem?

2019. ápr. 16. 19:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%

Olykor mindenki kacérkodik, lássuk be.

De ha eltávolodott és az ok is vilàgos, bónuszként nem is egyedülálló, akkor miért akarod ágyba vinni ennek tudatàban?

2019. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Már nem szerelmes egy ideje.Hát ő nem szokott másokkal,csak velem csinálta.

Ő is tudta,hogy van párja,amikor tapogatta a seggem nem egyszer meg csókot nyomott a nyakamra,szóval... :D

2019. ápr. 16. 19:42
 3/44 A kérdező kommentje:
Szinte fizikailag fáj,hogy nem lehet az enyém.Bele fogok őrülni,ha nem lehet az enyém,legalább egyszer.Szóval ötleteket légyszi.
2019. ápr. 16. 19:43
 4/44 A kérdező kommentje:
Amúgy az sem érdekel,ha a csókon kívül hozzám sem ér,de én akarom őt nagyon. :'D
2019. ápr. 16. 19:51
 5/44 anonim ***** válasza:
74%
Elérheted egy szánalmas leitatással, de szerintem sokkal tovább jutnál, ha érzelmileg akarnál előbb közel kerülni hozzá újra.
2019. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%

Nem akar veled együtt lenni... ha együtt akarna nem kéne trükkökért könyörögnöd…

Most tanácsoljuk azt, hogy erőszakold meg, meg drogozd be stb?

Hát hajrá, de aztán ha feljelentenek zaklatásért vagy megveretnek, vagy mit tudom én, akkor ne panaszkodj.

2019. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

75%-os!Ha nem akarna,akkor nem puszil meg olyan helyen,ahol csak párok vagy szexpartnerek puszilják meg a másikat.😂

80%-os!De hiába minden.Bármennyire kimutatom tettekkel,nem enged újra közel magához.Hiába vettem neki ajándékot,hogy majd biztos örül,hogy gondoltam rá.Áhh.Meg már 4 hónapja nem is beszél velem.Pedig haverok voltunk.Mondta a vallomásom előtt,hogy szeret engem (mármint barátilag),most meg...

2019. ápr. 16. 21:41
 8/44 A kérdező kommentje:
88%-os!Nyilván fel sem tenném a kérdést,ha a párjával jól meglenne,és meglenne köztük a szenvedély stb.Igaz akkor nem engem "puszilgatna" meg fogdosna,hanem a párját.😂
2019. ápr. 16. 21:42
 9/44 anonim ***** válasza:
92%

"4 hónapja nem is beszél velem." Akkor honnan tudod mégis, hogy nincs meg kettőjük között a szenvedély?

Ha 4 hónapja nem beszéltetek, akkor csak nem fogdos, puszilgat most téged. Vagy szótlanul odasomfordál és fogdosni kezd?🤔

Ha szeretne tőled valóban valamit, akkor szerintem lépne. Ha meg így viselkedik, akkor engedd el, lépj túl rajta.

A kérdés itt az, hogy ez még róla szól és arról, hogy tényleg szereted vagy a te egódról? Ha szereted, akkor elfogadod a döntését, nem sunyi, gerinctelen módon akarod megkapni őt.

2019. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

71%-os!Nyilván azzelőtt csinálta ezt,mielőtt elkezdődött a "nem beszélünk" időszak.

Onnan tudom,hogy még a vallomásom előtt mondta nekem többször,hogy egyre rosszabb neki a párjával,ahogy telik az idő.Meg meg is csapta a pasit egyik alkalommal,és,amikor ez szóba került,akkor mondta a csaj,hogy örüljön a párja,hogy még nem hagyta el.

Akkor nem puszilt volna meg intim helyen meg nem fogdossa a seggem,ha nem vonzódik hozzám.Ugyan már,azért ennyire ne vonatkoztassunk el a tényektől. :'D

2019. ápr. 16. 22:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!