Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 20-60-as korosztály! Heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-60-as korosztály! Heteró nőknek is van teljesen rövidre vágott, soha! Nem lakkozotott körmük vagy minimum biszex az illető ez alapján? Megfigyelések, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 15:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*soha! nem lakkozott körmük akart lenni :D
2019. ápr. 23. 15:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én heteró nő vasgyok, sose volt műkörmöm ( nem is leszvlsz.) rövidre van vágva és max. 20as éveim elején lakkoztam, mostnár egyátalàn nem. Volt leszbi ismerősöm, ő vidszont állandóan lakkoztra a körmeit. ->Ez nem megfigyelési alap.
2019. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Yskirde ***** válasza:
100%
Semmi köze a két dolognak egymáshoz nyugi, pasisabb csajok is lehetnek heterok és leszbik (stb.) is. Nem ettől függ
2019. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam műkörömre,csak sima hosszabb vagy egészen hosszú körömre.
2019. ápr. 23. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi párom lakkozta. Igaz nem volt méteres körme, de mindig törődött vele.

A főnöm rövid hajú negyvenes, natúr körmökkel, boldog párkapcsolatban három gyerekkel

Sajnos ez nem mérvadó, pedig mennyire jó lenne

2019. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó!Attól még,hogy van férfi párja a főnöködnek meg gyerekei még lehet biszex.Nem tudhatod!Tudok olyat,akinek férje meg gyerekei vannak,de akar lenni nőkkel vagy meg is teszi vagy éppen akkor döbben rá,hogy van biszex hajlama is. :D
2019. ápr. 23. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem lennék biztos benne, hogy csak a férfiak érdeklik, nem őt hoztam volna fel példának :)
2019. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7:Honnan tudod ilyen biztosan?Bepróbálkoztál?Attól,hogy te nem jössz be neki,lehet,hogy van olyan nő,aki igen. :D
2019. ápr. 23. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyum is "fiús* ilyen szempontból, de full hetero :)
2019. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen bélyeget nem lehet rányomni senkire.


Én környezetembe a túl laza,fiúsabb nők pl heterók.

Onnan tudom,hogy néhánynál próbálkoztam óvatosan persze.Illetve ha egy ilyen nő jó részt pasis képeket oszt meg stb.. Meg csak a férfiakról beszél. Nos az tuti heteró.


Biszex meg leszbikus nők a pasikról nem igazán beszélnek. De szerintem még a biszexeknél sem fő téma,meg állandó téma a pasik.


Hajviselet és köröm még nem jelent semmit a mai világban.

Akinek meg műkörme van az meg csak heteró lehet sokak szerint??!


Nekem is műkörmöm van,mert sokat vizezek,ilyen a szakmám. Ha nem lenne,mert volt egy ilyen időszak,akkor folyamatosan betört,beszakadt csumpi körmeim lennének,ami azért nem túl esztétikus,akkor megkapnám az igénytelen jelzőt :D

Szeretem ha ápolt a körmöm,kezem. Nyilván nem méteres műkörömről van szó,csak a saját hosszam,meg amiben még tudok dolgozni.



Mostanság nehéz megítélni ilyen külső vonásokból.

2019. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!