Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lefeküdnétek egy transz nővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek egy transz nővel?

Figyelt kérdés
Tehát valaki aki férfi testbe született, de nőnek érezte magát, ezért átoperáltatta magát nővé, mostanra leszbikus nőnek vallja magát.

2019. ápr. 27. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Igen

Ha szerelmes lettem bele

2019. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Az nem nő.
2019. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom... Szerintem én is csak úgy, ha belé szerettem.
2019. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Háát szerintem igen.
2019. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha szerelmes vagyok bele, akkor igen, persze. :) transz fiúkkal nem tudnék csak...
2019. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Soha az életben.


Meg amúgy is az ilyen pasik akik nőnek maszkírozzák magukat szinte 100%-ban a kukira buknak,hál istennek.

2019. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

A női testet nem lehet imitálni, az pedig nagyon nem játszik, hogy szex előtt mindenféle elmetrükköket kéne alkalmazom magamon, hogy egyáltalán nőként tudjak nézni rá.

Lehet bármilyen szimpatikus az illető, nemi vágyat nem éreznék iránta.

2019. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Azért itt vannak fogalomzavarok rendesen, de nem mintha meglepne.

Ezeknél a nőknél gyakori, hogy biszexuálisak. Gondoljatok már bele, patriarchális társadalomban annyira együtt is éreznek a nőkkel, hogy vállalják, hogy nehezebb életük legyen nőként.

És nem transzvesztitákról beszélünk, akik tényleg férfiakhoz vonzódnak, hanem transz nőkről.

[link]

Egyébként remélem úgy fikázta le a transz nőket mindenki, hogy közben legalább fele olyan jó nő, mint páran a videóból. :) Pár ember akit megismertem itt, fele olyan jól se néz ki, mint pár transz nő. :D

2019. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

#8

Nem fikázás azt mondani hogy a transz nőknek nincs női teste,hiszen nincs. Ha életedben adtál már orált egy nőnek, akkor tudod, hogy a vulvát nem helyettesítheti még a legjobb neovagina sem, ráadásul egy ember csontozatát nem változtatja meg semmi.

Nem bigottság élvezni akarni a szexet. Az a bigottság, ha valaki elvi kérdést akar abból csinálni, hogy ki kihez képes vonzodni.

Az meg elég aljas húzás, hogy belinkelsz egy rakat sminkelt, photoshopozott transz modellt, hiszen te is tudod, hogy a többség NEM ilyen.

A külsőnek viszont amúgy sem nagyon van köze a nemi identitáshoz.

Előbb lennék képes szexelni egy ronda nővel, mint egy modellnek kinéző transz nővel, pusztán azért, mert ez a szexualitásom.


A randizás, meg a szex nem alanyi jog. (azt hittem hogy ezt csak az inceleknek kell kibetűzni)

Nem kell felhozni a patriarchátust, meg egyéb manipuláció taktikákat, hogy ezt elfelejtesd a leszbikusokkal.

2019. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Szenzációs ez a két szélsővéglet.

Ez mindig is érzékeny téma, hiszen eléggé megosztó már a transzszexualitás jelenség is, nemhogy még az ezeket felülíró szexuális vonzalmak.

A kérdés szerintem inkább volt értendő az itt válaszoló személyek véleményére a transz nőkkel való szexről, nem pedig a transzok nemiségének megkérdőjelezésére, sem arra, hogy a transz férfiakhoz ki vonzódik és ki nem stb.

A másik meg ez a tranzáció utáni nem teljes megkérdőjelezése.

Lehet itt jönni a biológiával, hogy a csontozat nem változik, de őszinte legyek? Rohadtul nem mérvadó.

Annyi kőkemény "nőies nőt" láttam már férfi lábmérettel, keskeny csípővel (ami miatt konkrétan úgy néznek ki rosszul megválasztott nadrágban hátulról, mintha egy férfi segge lenne), lapát tenyérrel, csontos arccal, hova soroljam még?

Azzal egyet kell értsek, hogy némelyik transz jobban néz ki, mint más egyedek a szóban forgó nemen belül.



Egyébként engem a leginkább az rémítene meg, ha lekerül a nadrág, akkor mi történne. Ha ott is át van műtve, talán adnék esélyt, de nekem nagyon nagy gyenge pontom a punci, ami természetesen funkcionál. Minden velejárójával együtt imádom és szerintem ott tapasztalnék némi hiányosságot emiatt.

Viszont nem mindenkinek ez a fontos. Tartsuk már tiszteletben a nemi identitásokat és a szexuális orientációkat is. Ha valakinek belefér, akkor oké, csinálja. Ha meg valakinek a transz fiúkkal fér bele, akkor neki is hajrá.

2019. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!