Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek milyen az "esetetek"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az "esetetek"?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenkinek mas es igazabol semmire nem megyek vele, de azert megis erdekelne. Ha gondoljatok akar linket.



Illetve az is, hogy ti magatok, lanyosabban vagy esetleg fiusabban neztek ki?


Ha valakit erdekel akkor majd en is megirom :)



2019. ápr. 28. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a világos szem a gyengém. Meg ha van egy kisugárzása az illetőnek. Nincs kimondott külső ideál. Személyiség és kisugárzás. De a világos szemek megfognak eléggé :) én magam a fiús is és lányos is típus vagyok.
2019. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Hosszú barna haj, nőies öltözködés, kis mell, formás fenék. Már ha a külsőt nézzük, de volt már olyan barátnőm aki ennek teljesen az ellentettje volt.

Én lányosan nézek ki, régen volt egy fiús korszakom de mostanra csak a belsőm fiús. 18l

2019. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

A laza, kócos hajú nőket imádom! :D Akik nem mindenkinek akarnak tetszeni, hanem önazonosak. És nincs három vödörnyi sminkfelszerelésük :D

Nem prognosztizálható hogy ki fog meg, így a linkelést kihagynám.

2019. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

#3-as én olyan vagyok XD

Nekem amúgy barna szem, vörös haj ami abszolút esetem, de ami leginkább a gyengém, azok a szeplők... egyszerűen gyönyörű, ha valaki szeplős.

Egyébként nem erről szól a kérdés, de az IQ meg EQ mindig szexi lesz... :D

A lányos fiús tök mindegy. Meg igazából szeretem, ha az illető nem túlsúlyos... (az úgy az ideális+15kg-nál kezdődik nálam, az alatt semmi probléma vele) vékonyabb meg izmos lányok, akik bejönnek, én is ez a kategória vagyok.

De amúgy komolyan... szeplőknél nincs szexibb.

2019. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4# merre vagy? :DD
2019. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Általában az ország másik vége a válasz rá jobb esetben, rosszabban a világ másik vége szokott lenni. 😊
2019. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Fiús és lányos határán legyen. Nem szeretem ha túl nőies..legyen inkább laza, de mindenkepp hosszú hajú.

Kicsi mell, normál testalkat, a tetoválás plusz pont..:D Külsőségekről ennyit, úgy sem teljesen ez számít.

Amúgy pedig legyen intelligens, lehessen vele jókat beszélgetni, legyen jó humora és tudja,hogy mi az a kölcsönös tisztelet!

:D

2019. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Ilyesmi valakinek?:)

[link]

.eu/view.php?filename=66810418986_1491410224473.jpg

2019. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem a természetesen is szép lányok. Szeretem, ha valakiben ott van egyfajta játékosság és vadság, rendezetlenség. Van benne energia és nőies finomság. Tud laza, hanyag, de elegáns és nőies is lenni. Egyszerre fiús és nőies a kisugárzása. Szóval az ilyen apró kis kettősségek számomra nagyon vonzóak. Ha példát kellene felhoznom, akkor King Princess-t mondanám. Lehet sokaknak furcsa, de nekem ő az abszolút ideálom. Pont azok miatt, amit fentebb leírtam. Ha egy ilyen lányt látnék meg valahol az utcán, biztos megmaradna bennem.
2019. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem valami ilyesmi az ideálom: [link]

De egyik volt barátnőm közel az ellentéte volt ennek.

Én magam lányosan nézek ki, bár nem igazán sminkelek.

16L/L

2019. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!